-
Aantal bijdragen
109 -
Geregistreerd
-
Laatst bezocht
Soort bijdrage
Profielen
Forums
Kalender
Berichten geplaatst door roewin
-
-
Wanneer ik FindStatGen draai, worden de statistieken goed weergegeven.
Maar het aantal finds in Noord-Brabant kloppen voor geen meter.
Ik heb een drie-tal "fake" finds in Utrecht, Limburg en Zuid-Holland toegevoegd. Hierna werden ineens in Noord-Brabant en Gelderland een groot aantal finds toegevoegd op de kaart. Maar niets voor de voorgenoemde provincies.
Met andere woorden .... HELP
-
Misschien updaten naar een Betaversie van GSAK.
Ik werk met de laatste versie van GSAK, dat zou toch voldoende moeten zijn?
Wanneer ik GetState draai zie ik geen provincienamen langskomen. Maar ik denk dat ik een oplossing heb gevonden via GetPolygon:
$data = GetPolygon("s","c:\gsak\Macros\polygons\*.*")
Via deze opdracht worden de provincies netjes en snel ingevuld. Hiertoe heb ik van de GSAK-site het bestand met Nedelandse polygonen opgehaald.
Ik heb nu alleen nog een probleem met FindStatGen, maar daar start ik wel een nieuw topic over.
Bedankt voor je hulp.
Hans
-
Ik zou niet U en S gebruiken maar alleen S. S is voor de state kolom en U is voor de Userdata kolom.
Wat je zou kunnen doen is sorteren op State Nil en die dan vervangen met global replace. Met ""Blanco" dus niets.
Welke versie van GSAK gebruik je?
De U heb ik verwijderd uit de macro.
Ik heb gesorteerd op State Nil, vervolgens via global replace deze vervangen met "Blanco", dus niets.
Vervolgens de de GetState macro laten draaien met als resultaat dat er niets in veranderd.
Mijn GSAK versie is:7.6.1.27
Bedankt voor je hulp.
Wie weet komen tot een oplossing van dit probleem.
-
Door hier de juiste makro te zoeken en te bekijken. http://gsak.net/board//MacroIndex.php
of hier http://gsak.net/help/ghelp.htm
of in het in de Macroeditor op Help drukken. wanneer je dan op getstate klikt kom je hier terecht afhankelijk waar je gsak geïnstalleerd hebt. C:\PROGRA~1\gsak\gsak.chm::/html/hs23750.htm
Macro editor bereik je door in GSAK op Macro te klikken en dan op Edit/Create.
Met behulp van je adviezen heb ik inderdaad de nodige info gevonden. Ook de "b" toegevoegd, maar er verandert niets.
De code ziet er als volgt uit:
#*******************************************
# MacVersion = 1.0
# MacDescription = Voegt provinciecodes toe
# MacAuthor = Hans
# MacFileName = Provincies.gsk
# MacUrl =
#*******************************************
$updated = GetState("ubs")
MsgOk Msg=Number of records updated: $updated
Zie jij nog iets dat gewijzigd moet worden?
-
In het getstate commando moet je dan nog een B toevoegen bij de opties. Kijk anders in de Help.
B = only update if blank or = "nil" or = "none"
Bedankt voor je reactie, maar ....
Ik heb deze macro met knippen en plakken in elkaar gezet en heb dus geen idee waar ik de B moet toevoegen.
Verder heb ik geen idee waar ik de door jou genoemde Help kan vinden.
Misschien wil je uitleggen hoe ik dit voor elkaar krijg.
-
Ik heb dit draadje van voor tot achter doorgelezen en alle tips en aanwijzingen opgevolgd. Toch blijf ik nog met twee problemen zitten:
- Na het draaien van de provinciemacro wordt in de State-kolom nil niet vervangen door de provincienaam. Bovendien zie ik het schermpje tijdens het draaien van de macro maar vijf provincienamen voorbijkomen. Ik heb de namen dus maar handmatig ingevoerd.
- Wanneer uiteindelijk de pagina met de statistieken is gegenereerd, worden de statistieken van de gevonden caches goed weergegeven. Behalve op de kaart. Van de 87 gevonden caches staan er 2 in Duitsland (correct), 6 in Gelderland (correct) en 32 in Noord-Brabant ( dit moeten er 79 zijn).
Wat kan ik nog doen om beide problemen op te heffen?
Al vast bedankt voor het meedenken
- Na het draaien van de provinciemacro wordt in de State-kolom nil niet vervangen door de provincienaam. Bovendien zie ik het schermpje tijdens het draaien van de macro maar vijf provincienamen voorbijkomen. Ik heb de namen dus maar handmatig ingevoerd.
-
Je kan gewoon op de meter nauwkeurig doen hoor. Dan moet je achter de invoer voor de afstand de waarde Km selecteren en veranderen naar meter.
Ik heb bovenstaande geprobeerd op mijn Etrex, maar krijg het niet voor elkaar.
Zou je de procedure iets nauwkeuriger willen beschrijven?
Al vast bedankt.
-
Het heeft allemaal te maken met plannen en de meest optimale route te plannen.
Geloof me, (en ja wij deden het ook voor de puntjes) je komt er alleen maar als je de voorbereiding goed doet, de route meerdere malen optimaliseren,
Kijk dan ook eens op: http://gebweb.net/optimap/ "Google Maps Fastest Roundtrip Solver"
Hier kun je de gewenste coördinaten invullen. Het programma rekent dan de meest ideale route uit.
-
Vervolg op mijn eerste berichtje over TSP Solver.
Op http://www.smart-trips.org/tripchainer.php staat een implementatie van het zelfde programma. Ziet er wat beter uit en heeft de mogelijkheid om waypoints eenvoudig te verwijderen.
-
Op de site http://gebweb.net/optimap/ staat het programma TSP Solver for Google Maps.
Voor de coördinaten in van de caches die je die dag wilt gaan doen en programma claimt de meest efficiënte rondrit te berekenen.
Het downloaden van de berekende coördinaten is mogelijk, evenals het afdrukken van de kaart met de beste route. Dit laatste is niet mogelijk in Firefox. Deze print de lijn van de route niet. Andere browsers werken wel goed, volgens de maker.
-
Kwam vandaag deze link tegen:
http://www.computeridee.nl/downloads.jsp?r...&id=2301347
Een programmaatje om met een geodriehoek op onder andere Google Earth te werken.
Geen idee nog wanneer te gebruiken
Wilde het toch even doorgeven.
-
Dat klopt, dat zijn virtuals die al bestonden voor de regel ingesteld werd. Nu mogen ze dus niet meer en moet er een fysieke mogelijkheid tot loggen zijn. (boekje of rol)
LTeunis
Dus: memorystick, potje inkt, logrol.
Of loggen met PDA en memorystick, of loggen met memorystick dopen in potje inkt en loggen op de logrol.
-
Wij proberen ook altijd logjes te schrijven die voor de lezer meer dan een mededeling zijn dan dat wij de cache hebben gevonden.
Het was dan ook bijzonder leuk om een mailtje te ontvangen over onze log bij "oe gotte kèk daor" met de complimenten van de eigenaar van deze log.
Dat is toch weer een stimulans om ook bij de volgende log weer je best te doen er iets lezenswaardigs van te maken.
Misschien mogen wij nu ook wel een banner
-
In 's-Hertogenbosch met Planet ook geen problemen.
-
In plaats van dit:
// @include http://forum.geocaching.nl/index.php?showt...mp;#entry164542
moet er dit staan:
// @include http://www.geocaching.com/seek/log.aspx?ID=*
Bedankt voor je reactie.
Heb tevens nogmaals het script geïnstalleerd en kreeg nu een veel grotere versie te zien dan de eerste keer.
Het werkt prima, alleen wanneer ik rechts op Grease Monkey klik, staan er geen scripts geïnstalleerd.
Moet er nog iets veranderd worden, of gewoon maar laten staan?
-
Na alles te hebben gelezen en nagedaan krijg ik het script toch niet aan het werk
Wanneer ik een log wil maken gebeurt er niets.
Ik heb het volgende in het script staan:
// ==UserScript==
// @name Geocaching.nl
// @namespace log
// @description maken van een log entry
// @include http://forum.geocaching.nl/index.php?showt...mp;#entry164542
thisTextarea.value = '<STORY>\n';
thisTextarea.value += '\n';
thisTextarea.value += 'Gelogd om: \n';
thisTextarea.value += 'in: \n';
thisTextarea.value += 'out: \n';
thisTextarea.value += '\n';
thisTextarea.value += 'TFTC\n';
thisTextarea.value += 'Roewin\n';
// ==/UserScript==
Wil iemand mij vertellen waar de fout zit? Ik heb te weinig verstand van dit soort scripts om de fout te ontdekken.
-
Van 1 maart tot en met 27 april is er in het koetshuis van het NoordBrabantsMuseum een fototentoonstelling over de brug over de Moerputten en het bijbehorende natuurgebied.
De Moerputten is onderdeel van Geopatra's Halve Zolen caches.
Openingstijden:
dinsdag t/m vrijdag van 10.00 - 17.00 uur
zaterdag, zondag en feestdagen van 12.00 - 17.00 uur.
Veel kijk genot,
Team Roewin
-
Probleem met al die kleuren is dat lezers die in meer of mindere mate kleurenblind zijn, problemen krijgen bij het lezen.
Mijn zoon had duidelijk moeite met een aantal teksten.
-
Hij kan niet je positie op de kaart bepalen, doordat het is een zeer grof systeem is; honderden meters onzekerheid.
Je krijgt direct een kaart van je omgeving te zien. Die hoef je dus niet eerst op te zoeken. Maar waar je op die kaart bent zul je zelf moeten bepalen.
Het was ook meer een aardigheidje om te vertellen, dan dat ik er hoge verwachtingen van heb. De combinatie van mijn TomTom en Etrex laat ik echt niet in de steek
-
"Google heeft een versie van Google maps geïntroduceerd die je positie op de kaart kan bepalen zonder dat je daarvoor een gps-ontvanger nodig hebt. Via de 'My Location'-technologie in de nieuwe versie 2.0 van Google Maps voor mobieltjes, wordt je positie bepaald door de gegevens die gsm-masten verzamelen over je relatieve positie.
Google verzekert dat alle gegevens geheel anoniem blijven.
Kijk op www.google.com/gmm voor meer details."
(Bron: c't 2008, Nr. 0102)
Volgens info op de site voorlopig alleen bruikbaar in (gedeelten) van Amerika.
Wie weet komt het ook nog eens in Nederland beschikbaar.
Roewin
-
Het is toch te zot voor woorden dat als er één (of eigenlijk een half) stroompaaltje stuk gaat, gelijk 60,000 mensen zonder stroom zitten en dat dan 2 dagen duurt om op te lossen. Het lijkt wel of we in Afrika zitten.
Je zou toch verwachten dat een omgeving in principle minimaal vanuit 2 kanten van stroom kan worden voorzien, en dat je bij zo'n ongeluk via die andere route alsnog stroom kan leveren.
Aan de betreffende mast hingen 2 x 3 kabels. Iedere set van drie draagt zorg voor de stroomvoorziening. De ene set kan zo de uitval van de andere set opvangen.
Aan de rotor bladen van de Apache helikopter zitten speciale snijmessen op draden door te snijden als de helikopter hier in verstrikt raakt.
Dat is in dit geval uitzonderlijk goed gelukt. Alle zes draden zijn doorgesneden.
Vandaar deze grote problemen.
-
Als ik in Mapsource een track met waypoints geladen heb en "weergeven in Google Earth" aanklik krijg ik wel de tracknaam (incl. path) en alle waypointnamen in het linker vester te zien. Echter de track op zich en alle waypoints worden niet weergegeven op de aardbol.
Als ik in het linker venster (met de rechtermuisknop) "eigenschappen" van het path aanklik en daarmee het deelvenster "eigenschappen" open is e.e.a. wel zichtbaar.
Als het deelvenster "eigenschappen" daarna weer sluit is de track weer onzichtbaar.
Wat doe ik fout? Is er er iets mis het (de kwaliteit van) het track?
Graag reactie.
Bij voorbaat dank.
Groet,
Poolster
Staat in het linker venster van GE het betreffende vakje wel aangevinkt voor de tracknaam?
Groet,
Roewin
-
Roewin is een combinatie van gedeelten van de achternamen van mijn vrouw en mij. Eigenlijk verzonnen voor de laptop die mijn vrouw via haar werk had gekocht en door mij wordt gebruikt.
-
Bedankt voor dit berichtje.
Ik wist niet dat deze uitgave bestond. Heb dus meteen ook de vorige nummers gedownload.
Als we geen Indian Summer krijgen, kan ik me hiermee vermaken.
Geocaching Live
in Navigatie Software
Geplaatst
Mijn N86 staat ook niet in de lijst, maar GL werkt uitstekend.