Ik heb de volgende kaarten op mijn GPSmap 60CSx gezet:
- Topo NL
- Topo Duitsland
- Topo België
- Onroute wandelkaart
- Onroute fietskaart
- Gedeelte van City navigator Europa
En dat werkt perfekt. Normaal gebruik ik de kaarten om de beurt. De ene keer heb ik die aan staan, de andere keer een andere kaart. Er zijn methodes om ze transpirant te maken, maar dat heb ik niet gedaan (en weet ook niet hoe het moet).
Als ik Topo NL aan zet (en wandelkaart al aan heb staan), zie ik wegen van de onroute wandelkaart erdoor schijnen, maar niet de kleine details (huizen en zo). Sommige dingen worden weggelaten en andere dingen zie je. Ik denk meer dat het toeval is. En dat het toch meer de bedoeling is om ze om de kaarten om de beurten te gebruiken. Nog niet geprobeerd om met die beide kaarten aan te staan, om te navigeren.
Ik bedoelde met dat de kaarten elkaar aanvulden, dat er meer paden op de wandelkaart staan in stedelijk gebied. En in de bossen meer paden staan op topo NL. (eerste indruk van stedelijk gebied Apeldoorn en een bos in de omgeving).
Al heb ik ondertussen ook al wegen gezien, die op beide niet staan (dat krijg je met al die nieuwbouwwijken).
Met onroute kan je wel navigeren, met Topo NL niet. Maar dat heb ik nog niet goed uitgeprobeerd. Op de weg zelf is de onroute wandelkaart een stuk langzamer dan Topo NL. Als je automatische zoom uit zet en op minder detail zet, gaat het ietsje beter. Maar is nog niet alles (ik heb nog niet alle instellingen geprobeerd).
@TheRaven: ik zal de volgende keer idd met een kaartlezer proberen. Ik had het al eens eerder gehoord, maar nog nooit geprobeerd.