Spring naar bijdragen
  • 0

Ozi(CE) en RD?


Vraag

Geplaatst

Beste mensen,

 

Omdat ik morgen een cache wil gaan lopen, waarbij een aantal RD-coördinaten gegeven worden, leek het me handig die gelijk te kunnen invoeren in OziCE. Ik ben een avondje aan het prutsen geweest, maar het is me niet gelukt... :punk:

 

Kan iemand me daarbij helpen?

 

Gpsgek

2 antwoorden op deze vraag

Aanbevolen berichten

  • 0
Geplaatst

Ik heb even mijn PC2003 emutor aangezet en OziCE aangezet.

Als jouw kaart in zijn mapfile de juiste gegevens heeft staan voor het User Grid (ons RD in dit geval) dan kan je bij 'general Settings' (familie van die andere bekende 'general Failure') die je krijgt als je op de positieweergavegetallen links boven klikt, bij 'Operations' de keuze 'position format'-> 'User (TM )' kiezen. En voor Display Datum kies je voor 'Rijksdriehoeksmeting'.

  • 0
Geplaatst (bewerkt)

Beste Prof,

 

Mijn bewondering voor u stijgt met de dag. Geweldig ;)

Mijn niet-geëmuleerde PDA is nog niet hersteld van een bijna drie-dubbele-flipflop-val van mijn fiets tijdens het uitzetten van een cacheroute, of hij weet al precies zijn positie in RD!!!

 

Hartelijk bedankt, ik ga binnenkort eens een paar caches bij Alphen doen, ik heb al gezien dat RD daar ook erg handig is :blush:

 

Groetjes,

Gpsgek

bewerkt door gpsgek
  • Onlangs hier   0 leden

    • Er kijken geen geregistreerde gebruikers naar deze pagina.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...