Hi all...
Ik ben in het bezit van een eenvoudige gps ontvanger.
Een Ifinder Go, die ik eigenlijk voor op de boot heb gekocht.
( Ik ben namelijk zo'n onnozele die rustig gaat zeilen en never nooit de auto meer terug kan vinden )
Eniewee... toen kwam ik het cachen tegen en ben dat ook gaan doen.
Nu was ik van het weekend weer eens op pad.
En ik moest op een gegeven moment van wpt 2 naar wpt 3.
De gps vertelde dat dit 2,3 kilometer verderop moest zijn, en dat zijn toch de afstanden niet.
Echter na een poosje stappen, werd de afstand maar niet minder..en ja je moet natuurlijk wel op de paden blijven. (stond ook aangegeven, was een natuurgebied)
Dus ik terug en toch maar met de auto naar 3 gereden.
Blijkt dat ik dit lopend niet had kunnen doen... mede door sloten en vaartjes.
Kan je dit zien als je een wat duurdere gps hebt waar je ook kaarten in kunt laden??
Kan je dan je route een beetje van te voren uitzoeken?
( normaal doe ik dit met ozie, maar als je alleen wpt1 van te voren weet is dit ook weer geen optie)
groet,
Paulbo