-
Aantal bijdragen
138 -
Geregistreerd
-
Laatst bezocht
Soort bijdrage
Profielen
Forums
Kalender
Berichten geplaatst door Goofy
-
-
Via GSAK exporteer ik vaak een HTML naar de PPC.
In GSAK zijn bij mijn founds altijd mijn eigen log opgenomen. Al is hij soms 2 jaar oud.
Tussen mijn log en de daarop volgende zit dan wel een 'blind gat' maar dat maakt niets uit.
Nu probeer ik dus een HTML export te maken van al mijn founds waarin dus ook al mijn logs moeten staan.
Lukt dus niet of ik moet zo'n 50 logs per cache mee laten nemen. (in GSAK staan gemiddeld 36 logs)
Is er niet een manier zodat ik de laatste 4 recente logs plus mijn eigen log (5 totaal) exporteer?
Of in het geval van eerst een NotFound dus 3 recente logs + NotFound + Found.
Volgens mij stond er ooit ergens "include own logs"maar ik zie het nergens meer terug.
"include own logs" is beschikbaar bij GPX export
Wat misschien ook een goede optie is:
in <Database>, <purge logs> het aantal logs inkorten tot bv 6 stuks
en dan HTML output zetten op bv 8 stuks zodat er ruimte is voor je eigen logs.
-
17:20 en het gaat nog steeds niet
-
-
Je kan in GSAK eens het volgende doen:
stel je filter in op tabblad "general": geen vinkje bij "not Found"
dan bij tabblad "Other" onderaan bij "found count" kies greater or equal then 2
Je krijgt dan de caches die meer dan 1 maal gelogd zijn
Je ziet dan ook een verschil tussen het aantal caches en het aantal founds (shown vs aantal in het gele vlakje) in de onderste info regel
-
Ze schijnen zwaar in de problemen te zitte; ook de wap kant ligt eruit
-
Begin eens hier:
Calibreren enzo moet je zelf doen
Mogelijk geschikt te maken voor OziExplorer (CE), niet voor je GPS
-
Je hebt twee kaarten op je mSD staan:
niet zichtbaar mapsource topo xxx
wel zichtbaar topo deutschland
door de desbetreffende kaart te kiezen (selecteer en enter)
zie je eea meteen veranderen
let op er kan er van hetzelfde gebied maar een bovenop liggen en zichtbaar zijn
-
bij het plaatje wat je hier laat zien op < menu > drukken, dan krijg je een lijst
-
Staan de andere kaarten wel in de lijst bij:
menu, menu, kaart, (i) selcteren en menu
daar kan je ze individueel aan/uit zettten
-
Om de mSD weer los te koppelen (voordat je de gps uitzet):
op de PC in de systemtray (naast de klok) "hardware veilig verwijderen" selecteren en met eenmaal klikken de lijst met extra drives oproepen. de goede selecteren en klik, klaar. Gps sckeld dan zelf weer terug
-
Om de mSD kaart in de GPScsx als extra drive op de PC te zien:
menu, menu, instellen, interface en dan naar beneden USB Mass storage activeren
-
Een heel globaal beschrijvend boekje:
van Wat is GPS , kaarten, (auto) navigatiesystemen tot ... Geocaching:
-
Het lijkt een specifiek probleem voor de 60CSx te zijn.
Zowel Oziexplorer als Mapsource (natuurlijk) kunnen er wel goed mee omgaan.
GSAK maakt gebruik van GPSbabel om met GPSsen te communiceren.
Daar lijkt het fout te gaan. Ze zijn bezig een oplossing te bedenken. zie ook
en
-
Ik heb het net aan de praat gekregen door:
Tools, options, zet speed ver links(5%) en pauze op 3 sec
Dan bij Places (de lijst waar de cachenamen staan) te beginnen (klikken) op Amateur ... enz
dan de boel starten met View, Play tour (of F10)
oh ja: De eerst genoemde file geeft een .XML,
voor Google is de KML nodig die zit in de ZIP
-
-
Een los magnetisch kompas kan je slechts helpen een richting tov je standpunt naar een object te bepalen. Soms wordt dat bij caches gevraagd.
Het helpt niet bij het projecteren om een nieuw waypoint te maken.
Het helpt ook niet om dichtbij een cache de cache beter te lokaliseren.
Als je GPS geen geprojecteerde waypoint kan aanmaken, je niet de beschikking hebt over een draagbare computer(tje) om het ter plaatse te berekenen, is er altijd nog een manier. Deze is al eerder op dit forum ter sprake geweest.
Bekend is het punt (WP1) waarvandaan je moet projecteren: hoek en afstand NAAR WP2.
Geef in je GPS aan dat je naar dat waypoint (WP1) toe wil.
Loop nu weg van dat WP1 en je ziet richting en afstand naar WP1.
Omdat je nu WP1 en WP2 wisselt moet je de richting in gedachte omkeren dwz 180 graden bij of af
Was het 90 graden naar WP2 dan wordt dat nu 270 naar WP1. Loop nu net zolang tot de opgegeven hoek (90) maar nu (270) klopt en ook de afstand klopt. Je bent dan op WP2
-
-
Zoek eens in dit forum naar "Nieuw Zeeland". Er is al het eea over bekend.
-
Prismatic is een alternatief peilsysteem voor het vizier samen met het spiegeltje. Het bestaat uit twee hele kleine prisma's in de met de hand te draaien roos. Een bij 270gr en een bij 90gr. Door een gaatje op 270 gr kijk je hierdoor op de rand om de kompasnaald zodat je direct de kompashoek kunt aflezen en tegelijk het object in de gaten kunt houden. Aflezing op 1 gr. Het werkt erg goed en is heel nauwkeurig. In de praktijk voldoet een eenvoudiger peilkompas echter uitstekend.
-
Bij mij gaat het goed als ik alle States / Provinces selecteer
-
Heb je de DEV versie van Ozie CE geinstalleerd? In OSGPS (laatste versie) kun je vervolgens de goede versie van OzieCE bij settings instellen. Misschien dat dat helpt.
-
Er is een mooi progje voor je: Spoiler Sync
-
Voor degenen die TomTom 5 nu hebben maar het invoeren van coordinaten missen (Extra, Ga naar positie) is hier misschien een oplossing:
OS GPS convertor sinds 3 juni is deze ook geschikt voor TT5
-
Verbanddoosjes bij Sietsma Army-goods http://www.sietsma-armygoods.nl/
pagina 3 bijna onderaan a euro 5.
Aan de Prof: Hoeveel moet ik er meenemen?
geocaching.nl gaat naar een nieuwe server
in Nieuws, Informatie & Polls
Geplaatst
C:\>nslookup www.geocaching.nl
Server: ns1.quicknet.nl
Address: 213.73.255.52
Non-authoritative answer:
Name: www.geocaching.nl
Address: 195.20.9.56
C:\>nslookup geocaching.nl
Server: ns1.quicknet.nl
Address: 213.73.255.52
Non-authoritative answer:
Name: geocaching.nl
Address: 195.20.9.56
En alles werkt prima, behalve de GeoChat