Spring naar bijdragen

canrubio

Leden
  • Aantal bijdragen

    4
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

Alles door canrubio geplaatst

  1. Dank jullie wel. Die basecamp of javawa, moet ik dat ergens downloaden?
  2. Hoi, ik gebruik een Etrex20 voor het cachen. Na een paar maanden gebruik zijn de meeste functies me wel duidelijk, maar ik heb nog steeds niet gevonden hoe ik ingeladen caches uit de gps krijg. Op de kaart blijf ik de geopende gele doosjes zien. Ik heb de fabrieksinstellingen er weer opgezet. Mijn verwachting was dat alle door mij opgezette informatie dan zou verdwijnen, maar niet dus. Wie heeft de gouden tip? Bedankt!
  3. Ik lees vaak en graag mee. Voor mij is het voornamelijk leerzaam, zo wel wat betreft regels, als mogelijkheden en opvattingen van meer ervaren cachers. Tot nu toe post ik niets omdat ik nog niet genoeg kennis van zaken heb, en ik dus ook geen post met toegevoegde waarde kan plaatsen. Wie weet, over een tijdje.
  4. Sander's tweede auto cache, een multi door het bos die erg leuk is voor kinderen! Ook nog vlak bij jullie, je kan er een fietstocht van maken. GC2CXF0
×
×
  • Nieuwe aanmaken...