Hallo Allemaal,
Ik ben nu een tijdje bezig met Geocachen en ik vind het echt leuk om te doen.
Na de eerste paar caches met een tomtom op een PDA gevonden te hebben heb ik een Garmin GPSmap CSx aangeschaft op aanraden van velen.
Nou moet ik zeggen dat ik nou niet zo heel wild word van de nauwkeurigheid van dat ding.
Soms gaat het heel goed, maar een andere keer is het ook ronduit bagger....zoals vandaag.
Ik was op zoek naar een cache op de fiets, en ik was bijna bij het punt. Toen ik ter hoogte van de cache afstapte wilde ik even gaan kijken waar of hij zou moeten liggen door een beetje heen en weer te gaan lopen.
Nou ben ik zeker 20 meter de ene kant op gelopen en 20 meter de andere kant, maar op volgens mijn gps bewoog ik geen millimeter.
Andere keren springt hij als een gek rond ... op het schermpje dan he.
Om kort te gaan .... erg onder de indruk ben ik niet.
Ik heb de software versie van de gps bekeken, en dat is V2.20m , wat volgens de diverse site zou inhouden dat er geen sirf chipset in zou zitten. Tot dat ik deze problemen bemerkte wist ik niet eens dat er verschillende versies waren eerlijk gezegd, ik dacht dat *ALLE* GPSmap 60CSx-en hetzelfde waren.
Kan ik er op een of andere manier achter komen of dat ding van mij soms stuk is ? Of dat ik misschien teveel verwacht.
Groeten
de Zimmertjes