GB-team
-
Aantal bijdragen
69 -
Geregistreerd
-
Laatst bezocht
Soort bijdrage
Profielen
Forums
Kalender
Berichten geplaatst door GB-team
-
-
Hallo (admins),
Ik weet echt niet wie ik, en hoe ik, iemand moet contacteren. Als heel trouwe gebruiker van IP Board als forum (was zelfs een van de eerste gebruikers...)
Nu heeft deze groep makers al een heel gamma van talen beschikbaar, alleen is er van het nederlands een ontzettend slechte vertaling gemaakt (zelfs met fouten), dat deze omzeggens niet te gebruiken is.
Gezien wij zelf een nederlandstaig forum hebben (niet over geocaching, sorry), zijn wij op zoek naar een goede NL-vertaling, en deze is hier wel super.
Wie kunnen wij contacteren om over dit 'language pack' te mogen beschikken. Het zou ons alvast dagen werk besparen.
Of het kan horen we wel.
Alvast bedankt.
Luc - GB-team - België
-
In de Groundspak applicatie:
Ik krijg bij een aantal multicaches hier in de buurt niet de beschrijving en de optie om ze op te slaan voor offlinegebruik.
Dit terwijl ik gewoon volle wifi-verbining heb.
Het betreft bv de caches: GC1QGXD en GC1R12K
Wie wil ze even testen of dit wel lukt?
dat is wel heel raar. Gestart dus met de eerste code in te voeren. Gevolg: je kan wel navigeren naar, maar dat is het. Ook de nabije caches hebben hetzelfde probleem. Moet iets tijdelijk/lokaal zijn, want de caches hier in de buurt (die we nog moeten doen), daar komen beschrijving en laatste logs, en eventueel hints ook op.
Mogelijk een evrkeerde invoer van de pagina's. (effen luidop denken...)
-
Intussen is er weer een update..... opzoeken op GC-code is nu perfect mogelijk, ook in het nederlands. Er zijn een paar kleine nieuwigheden.
Voor diegenen die de update willen installeren : App Store - Update en daar zal deze verschijnen als je de basisversie hebt geïnstalleerd.
Succes ermee !
-
he, he.... ik zeg NIET dat deze app slecht is.... Is de geweldigste tool die er is, maar er zitten toch wel enkele bugskes in.
- De GC code zoeken in de NL-versie bijv.
- het af en toe moeten inloggen bij versturen van fieldnotes
-
Neen, klopt hoor. Er is met deze laatste versie wel een en het ander mis.
Zo geeft hij regelmatig : geen data of geen netwerkverbinding. Soms krijg je een scherm : lkan de notities niet versturen, want je bent niet ingelogd.... etc.
Ik kijk in ieder geval uit naar de update.
-
die haal je gewoon binnen, en nadien kun je ze offline bekijken, etc....
-
ik had dat probleem ook, maar heb er niet evrder bij stilgestaan. Zou het straks nog eens moeten uittesten.
Meestal gebruik ik nabije caches, of zoek ik met behulp van de kaart.
-
en vandaag verscheen een update (2.1) met weerom verschillende nuttige wijzigingen.
Zo kun je nu je pocket-queries ook binnenhalen en ofline bekijken....
-
het eigenaardige is dat de lijst van de offline geplaatste caches niet meer in de volgorde van de afstand tov je huidige standplaats staan.
Bijkomstig : welke kaarten (eigen kaarten) bedoelen ze ?
-
en, niemand die al foutjes of bugs heeft vastgesteld bij deze nieuwe update?
-
Bij de statistieken heb je de mogelijkheid om je logs/stats te corrigeren. Alleen is dit, wegens te lange lijst, actueel niet beschikbaar.
Dus vermoed ik dat de formulieren om te verbeteren binnen zijn, en eens ze verwerkt zijn, de mogelijkheid terug geboden worden om fouten door te geven...
Alleen zie ik dat getal steeds maar groter worden, terwijl er toch geen mogelijkheid is om iets in te vullen. Hoe doe je dat dan?
-
Hopelijk komt die fix er snel..... Want elke keer de Iphone in het Engels zetten heeft weinig nut....
-
ik ga nu aan het testen. Al bedankt voor de reacties... Super !
-
Bestaat er de mogelijkheid om gegevens die op een GPS staan te converteren naar .DWG of .DXF formaat ?
Zoja, met welk programma. Ik heb de voor mij gangbare en in bezit zijnde software eens bekeken, maar zie nergens een oplossing om een waypoint te exporteren naar een van deze formaten.
Kan zijn dat dit helemaal niet kan, maar ik weet ook eenmaal niets van autocad...
Alvast bedankt !
-
Heb vandaag een 60 CsX in bruikleen om het een en het ander eens uit te testen. Al hetgeen in het daarvoor bestemde forum staat, klopt volgens mij volledig. Een pracht van een toestel.
Maar ... bij het uploaden van de gegevens uit GSAK ging het mis. Dit lukt dus niet rechtstreeks.
Heb het wel kunnen oplossen door het GPX-besand in te lezen in Ozie, en dan naar de GPS te sturen. Een omweg die vrijwel vlekkeloos verloopt.
-
Luc : ON3APT
Actief op APRS, 2 meter, 70 cm
-
Iets minder werk ???
heb je zo'n connector van Pfranc als eens in elkaar gezet
De prijs van de Pplug is Euro 11,50
volgens de site 9 Euro voor 2...
en ja hoor, in elkaar gezet zonder problemen. En ik ben ook geen techneut !
-
Klik hier voor een iets duurdere maar met iets minder werk.... (ik dacht ongeveer een 4 Euro/stuk)
-
Als je een computer tot je beschikking heb maar geen MapSource, OziExplorer enz.
Mag ik er dan wel vanuit gaan dat er Excel op staat.
Want dan heb ik wel een formule voor je.
best de formule ... Ik probeer het nadien dan om te zetten in een scriptje.
-
2. zit je achter je computer thuis en heb je beide coördinaten tot je beschikking
eigenlijk is het optie 2. Ik kan dus een computer en een zakjappanner gebruiken, maar geen GPS of enig ander programma zoals Ozie, Microsoft Autoroute, enzovoort
Bedoeling is dat ik een vast punt heb, en dat er coördinaten gegeven worden. Dan zou ik de afstand moeten kunnen berekenen tussen deze twee gegevens.
Probleem met de uitleg van de professor : wat doe je met de negatieve gedtallen ? (O en S). Welk getal trek je immers van het andere getal af ?
-
Een tweede vraagje, deze sluit immers kort aan bij de vorige vraag ivm bearing of heading. Maar gezien het een volledig ander punt is, heb ik het in een ander draadje gezet.
Ik heb Alex (BruineBeren) al gecontacteerd via email, en al wat nodige info ontvangen en het lijkt allemaal toch niet zo gemakkelijk. (waarvoor dank)
Mijn vraag :
ik heb twee coördinaten : deze van de vertrekplaats en deze waar ik nu op dit ogenblik ben.
Nu weet ik ook weer dat dit met mijn GPS heel eenvoudig te berekenen valt, maar ik zou de afstand willen berekenen tussen twee coördinaten.
Gemakkelijkste is natuurlijk tussen 2 gelijkaardige coördinaten (dus allebei Noorderbreedte en allebei Oosterlengte bijvoorbeeld)
Maar ook een verschil (dus negatieve coördinaten), da's dan een tweede stap
Wie kan helpen ??
-
weet alleen niet of ik het in het juiste forum zet, maar ik heb volgende vraag :
ik heb twee coördinaten : deze van de vertrekplaats en deze waar ik nu op dit ogenblik ben. Nu weet ik wel dat mijn een GPS dit heel eenvoudig te berekenen is, maar ik zou zonder dit hulpmiddel willen weten wat de bearing of de heading is van het ene punt (lees start) naar het andere punt (lees aankomst)
Moet mogelijk zijn, niet ?
-
-
Nederlands ....
in Forum
Geplaatst
sorry voor een laat antwoordje.... ik heb de mail wel ontvangen, doch nog niet kunnen bekijken, want.... wij waren een lang wekendje gaan geocachen in Nederland....
Juist alles uitgeladen, nu eens alle mails bekijken.
Alvast hartelijk dank !
Luc