Spring naar bijdragen

Doezenrijder

Leden
  • Aantal bijdragen

    9
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

Waardering in de gemeenschap

0 Neutraal

Previous Fields

  • GPS of Smartphone Merk / Type
    etrex tegend hcx, nokia n96
  • Ik gebruik mijn GPS / Smartphone sinds
    een jaar

Contact Methods

  • Website URL
    http://
  • ICQ
    0

Profile Information

  • Woonplaats
    zevenhuizen
  1. Ik ben geen raket geleerde maar wat mj betreft komt het ook wel wat spaansig over.
  2. Wij hebben sch-apendoesen dat zijn dus hele leuke honden want anders hadden we er niet twee van. Vandaar de naam De Doezerijders. Op het moment hebben we een paar logeetjes erbij drie wel te verstaan. En dat zijn de moeder en de zus van de 1 de moeder vande 1 is ook de half zus van de ander en nog een rommelpotje does uit een andere lijn maar die is ook wel erg leuk hoor een beetje een vreemde hond in de mand maar die luistert in ieder geval wel. Maar daar komt dus onze naam weg van onze woefkes Bikkel & Anoek de doezen.
  3. Heb nu al weer verscheidene caches gevonden met ons dinky. Hij doet het nu perfekt hoor bedankt voor de hulp. Het was toch die waas dinges is de enige instelling die verandert is, en hij brengt me nu steeds op de goeie plek.
  4. Als jullie nu binnnenkort ergens een dikke gast met een shaggie op zijn lip vrolijk hupelent door het bos ziet rennen achter een sch-apendoes aan ben ik het. Of waar ook maar in de buurt van caches.
  5. Ah kijk dan stond dat wel goed. Eindelijk kan ik nu tegen mijn vriendin zeggen: Zie je wel hij is wel goed hij doet het wel is geen weg gegooid geld. Wooooohooooo me happy boy now. Maar ik ga nu dus ff nog als een gek cache zijn een paar nieuwe hier in de buurt dus gauw heen!! Bedankt voor alles!!!!! De Doezenrijder. He does ga je mee Woef
  6. Eeeeeeeh zal ff checken. heb niet veel verstand nog van het dingetje. Wgs 84 stond idd op waas weet niet wat dat is maar heb het veranderd. Maar coordinaten systeem kan ik niet vinden . Ja volgens mij was dit het heb met de n96 er naast een coordinaat in het dorp op gezocht en nu geven ze allebei binnen een paar meter hetzelfde aan. Hartstikke bedankt!!!!
  7. Hallo allemaal ik ben nieuw op dit forum maar ik dacht dat ik dit hier maar heen moest zetten. Ik ben dus al een tijdje aan het cachen, ben er door een kameraad mee begonnen. En heb nu dus ook mijn eigen gps gekocht, een Garmin legend hcx. Maar de eerste keer dat ik er mee weg ging gaf hij al een rare plaats aan en heb toen de cache met mijn n96 gevonden. Ben later dan maar samen met Axial op pad gegaan om mijn gps eens naast alkaar te leggen en ben er nu achter dat hij op het nulpunt er ongeveer 40 a 50m naast zit Maar in het boekje en op inet kan ik niks vinden hoe ik dat ding moet kalibreren. Heb hem ook al uit gezet battarijen eruit hopoen dat hij dan weer goed opstart maar dat wou ook niet helpen. En met de instellingen komen we ook niet verder. Herkent iemand dit probleem of heeft iemand een idee wat ik fout doe. Vindt namelijk nogal raar dat de gps ontvanger zelf niet goed zou zijn. Ben benieuwd wat jullie er van denken,hoop wel een beetje op de oplossing. De Doezenrijder
  8. Hallo allemaal ik ben nieuw op dit forum maar ik dacht dat ik dit hier maar heen moest zetten. Ik ben dus al een tijdje aan het cachen, ben er door een kameraad mee begonnen. En heb nu dus ook mijn eigen gps gekocht, een Garmin legend hcx. Maar de eerste keer dat ik er mee weg ging gaf hij al een rare plaats aan en heb toen de cache met mijn n96 gevonden. Ben later dan maar samen met Axial op pad gegaan om mijn gps eens naast alkaar te leggen en ben er nu achter dat hij op het nulpunt er ongeveer 40 a 50m naast zit Maar in het boekje en op inet kan ik niks vinden hoe ik dat ding moet kalibreren. Hoe kan dit nu staat dit er 2 keer deze berichtje kan weg hoor mod
×
×
  • Nieuwe aanmaken...