Wellicht beter direct goed lezen, en dan was dit draadje wat meer on-topic gebleven.
Je conclusie is redelijk in de buurt, maar er zijn een paar kanttekeningen te maken:
- Het kan zijn dat er een onnodig grote fout in jouw meting zit. Fotogravinnetje heeft al wat tips gegeven om dat te verbeteren: GPS goed tot rust laten komen, minimaal 200 metingen of waypoint middelen gebruiken bij een Oregon, meten op een paar dagen. Zie je cachers steevast in dezelfde richting verkeerd zoeken, dan lijkt het waarschijnlijk dat de coördinaat verkeerd is.
- winkels die GPS'en met de door jou genoemde kwalificaties verkopen hebben geen verstand van de GPS-techniek.
- ook bij het zelf zoeken moet je de GPS rust geven. Zet het kruis pas op de grond als je meting stabiel is.
- ja ik heb alles goed gelezen hoor maar zit niet de hele dag achter de computer.
- Nou "grote"fout is weer een groot woord Laten we het ophouden er is wat verschil(3-5 mtr)
- en om nou een cache neer teleggen en dan 200 metingen te doen vind wel erg ver gaan.
- en ja inderdaad zijn er winkels die dat doen .. zelf meegemaakt en ook van de div cache gehoord
- meestal heb ik het geduld niet om te wacht ....... zoals de meeste cacherssssssssss
en ik vind het wel leuk als dit draadje veel reactie krijgt / geeft en natuurlijk adviezen !!!