-
Aantal bijdragen
599 -
Geregistreerd
-
Laatst bezocht
-
Gewonnen dagen
3
Soort bijdrage
Profielen
Forums
Kalender
Berichten geplaatst door De Haelder
-
-
Zo te zien gaat er niets mis, het langste logje wat ik van hem gezien heb is: TFTC.
Het is inderdaad niet leuk dat je zulke logs binnen krijgt, maar je kunt er denk ik weinig aan doen.
-
Wij gebruiken de garmin Oregon 450 voor geocaching en autonavigatie.
Dat werkt prima, je moet wel het juiste kaartmateriaal erbij hebben.
Voor geocaching gebruiken we de topo Benelux kaart en voor auto navigatie de City navigator 2011 kaart.
-
Hë, er lijkt plotseling weer snelheid in te zitten.
Er zal wel iemand op een kabeltje hebben gestaan .
Hier nog niks sneller, ik krijg niet eens een foto geupload
-
Bedankt voor de tip .
Ik heb me al opgegevenmet m'n twee kids. Nu maar hopen dat het weer een beetje aangenaam is.
Wij gaan helpen op lokatie beegderheide in Limburg.
-
Erg handig die personal note , ik heb er gelijk gebruik van gemaakt.
-
Ik vind het er mooi uitzien, maar de leesbaarheid vind ik niet zo goed.
De kleuren van sommige letters vallen weg tegen de achtergrond.
Dit is bijvoorbeeld het geval bij de verkiezing van de dutch geocoin.
Het aantal verkregen stemmen zijn bijna niet leesbaar.
Maar dat zal ook nog wel aangepast worden.
-
NOGMAALS, HET GAAT NIET OM HET GEBRUIK VAN BANNERS OP HET FORUM. HET GAAT OM DE HET FEIT DAT DE PRESTATIE WAARVOOR DE BANNER GEGEVEN WORDT, NIET ECHT EEN PRESTATIE MEER IS.
Ja, ik heb hoofdletters gebruikt omdat maar weinigen echt op de gestelde vraag ingaan en het telkens over bannergebruik op het forum hebben.
En wie bepaald wanneer het een ECHTE PRESTATIE is?
-
paperless cachen gaat alleen met de oregon, colorado en dakota.
Of met een PDA
grtz. Larinagu
-
Je kunt er een eenvoudige multi van maken, zodat ze persé bij dat pad moeten beginnen.
Ik zie zo gauw geen andere oplossing, er wordt inderdaad veel in de gps'sen gepompt en daar doe je volgens mij heel weinig aan.
-
Regel een retourticket en we gaan het proberen
-
Nu weet ik in ieder geval hoe het komt.
Ik kan er mee leven.
Bedankt voor jullie reacties.
Grtz. Larinagu.
-
Waarschijnlijk is het je gewoon niet eerder opgevallen dat de datums verkeerd staan, omdat je die datums alleen te zien krijg als je de foto's via de gallery bekijkt (via profiel, of via cache-gallery). (Of heeft geocaching.com opeens verzonnen dat ze de foto op datum sorteren? dan komen dit soort 'fouten'natuurlijk meteen aan het begin van de fotolijst terecht ?)
Dan denk ik dat dat laatste toch het geval zou kunnen zijn.
Ze stonden eerst op logdatum gesorteerd.
-
Sinds enige tijd heb ik wel heel vreemde datums bij mijn gallery staan.
Ze staan namelijk in de toekomst (2011), terwijl de foto's al tijden geleden bij de logs zijn geplaatst.
Zijn er nog meer mensen met dit "probleem".
Datums bij de foto's worden uit de foto zelf gehaald (EXIF gegevens) Als het fototoestel dus niet op de juiste datum staat, krijg je wat rare gegevens bij de foto
Maar ze staan pas sinds kort op 2011!
Hoe verklaar je dat dan? Ik heb echt geen exif data vervangen.
Als dat zo zou zijn, had ik dit bericht niet geplaatst
dus geen
-
Sinds enige tijd heb ik wel heel vreemde datums bij mijn gallery staan.
Ze staan namelijk in de toekomst (2011), terwijl de foto's al tijden geleden bij de logs zijn geplaatst.
Zijn er nog meer mensen met dit "probleem".
Grtz. Larinagu.
-
Heel in het kort: Marieholm
-
Heb je de unit ID ook ingevuld bij het ontgrendelen?
Als dit niet het geval is zul je de kaarten opnieuw moeten ontgrendelen.
Anders heb je de kaarten alleen voor mapsource ontgrendeld.
Grtz. Larinagu
-
Even een nieuwe database aanmaken en dan de andere hier in plaatsen.
-
Vandaag op mijn nieuwe laptop Ozi met kaarten geïnstalleerd.
Nu heb ik een probleem dat ik eerder ook al een keer had: linksboven worden niet (helemaal) de juiste coördinaten weergegeven (bijv. N 52 02.348 E 5 05.532 i.p.v. 52 02.610 E 5 05.505). Nu kan ik me herinneren dat dit iets met kaartdatum-instellingen te maken heeft. Ik heb echter van alles al geprobeerd onder configuratie, maar ik krijg het niet goed. Ook kan ik de oplossing niet meer terugvinden op dit forum.
Iemand?
In de balk direct boven de kaart.
rechts klikken en kiezen.
suc6
-
Ik heb beide kaarten kunnen vergelijken.
Voordeel onroute NL is iets duidelijker op de GPS.
Voordelen BeNeLux: grotere dekking, geen overlapping in grensgebieden van betreffende landen en op mapsource vind ik deze wat duidelijker als onroute.
Detaillering is van beide ongeveer gelijk.
De routering bij geocaching vind ik van beide kaarten hopeloos en gebruik dit dan ook niet.
-
De GPS is van eigenaar veranderd.
@modjes:Hier mag een slotje op.
-
Een in prima staat verkerend apparaat.
Gaat weg omdat ik hem niet meer gebruik.
Hij is compleet met alle bijbehorende accessoires.
Incl. 1GB micro SD kaartje
Incl. behoorlijk wat kaartmateriaal.
O.a. topo NL, topo Duitsland, topo België, city navigator en nog meer.
Vraagprijs 250 euro incl. verzenden.
-
-
Hier zijn ze te koop.
Niet echt goedkoop.
-
Vraag het eens aan Lepman, die zit bij de bron!
Usernotes In Pocketquerie?
in G.S.A.K.
Geplaatst
Ik weet niet of je dit kunt gebruiken ,maar het lijkt er wel op.
klik