lingbeek Geplaatst 17 oktober 2011 Geplaatst 17 oktober 2011 Mijn kinderen vinden het erg leuk als ze een speeltje vinden in de cache.. Tja, X, is een geweldige cache waarbij ik je heb mogen ontmoeten. Als de kids niet mee zijn dan boeien de speeltjes niet. In een regular of large is het wel leuk als er goodies zijn voor de kids.
newlyweds6711 Geplaatst 18 oktober 2011 Geplaatst 18 oktober 2011 Toch vind ik het wel leuk die "zooi" die erin zit. Wij ik met mijn vrouw dus kijken er ff graag aan. Naar mijn mening is het vinden van een "schat" en het verstoppen ervan op een bepaalde plaats toch ook een zeer leuk onderdeel van het cachen. mvg Newlyweds6711
team-JRT Geplaatst 18 oktober 2011 Geplaatst 18 oktober 2011 Moet trouwens ook bekennen dat mijn kids (bijna 3 en 5) er niet van op kijken als er zooi in zit. Jammer om de teleurstelling dan te zien maar het zij zo. Als er dan wel wat leuks in zit wordt er dan ook blij geruild met nieuw speelgoed uit mijn rugzak.
Aanbevolen berichten