Spring naar bijdragen

Aanbevolen berichten

Geplaatst (bewerkt)

En update 2: ik zie dat er al een ander draadje over dit onderwerp is. Ik neem aan dat deze dus gesloten kan worden.

 

 

Update: Ik heb nu de Oregon op een andere pc aangesloten met windows XP en nu werkt het overseinen via "send to gps"wel. Zijn er vaker problemen met Vista?

 

 

Vrienden,

 

wanneer ik vanaf een cache pagina klik op "send to gps" start een schermpje op van garmin en vervolgens blijft mijn browser hangen. Hij ziet dus mijn GPS niet. Ik heb al geprobeerd om de Usb drivers van Garmin te installeren maar ook dan ziet mijn pc de gps niet en kan de installatie niet afgerond worden. De faq waar door Garmin naar verwezen wordt helpt mij ook niet verder.

 

Overigens werkt het verzenden en ontvangen van/naar de GPS via map mapsource wel gewoon. En ook via de verkenner is de gps benaderbaar.

 

Info: windows Vista,

firefox 3.08 en IE 7

Oregon 300 versie 2.80 interface: garmin serieel

 

Kan iemand mij uitleggen wat ik verkeerd doe?

Alvast bedankt.

bewerkt door fam. Fransen
  • Onlangs hier   0 leden

    • Er kijken geen geregistreerde gebruikers naar deze pagina.
×
×
  • Nieuwe aanmaken...