Spring naar bijdragen

kajo

Leden
  • Aantal bijdragen

    3
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

Waardering in de gemeenschap

0 Neutraal

Previous Fields

  • GPS of Smartphone Merk / Type
    Garmin eTrex
  • Ik gebruik mijn GPS / Smartphone sinds
    1 maart 2003
  1. Dat was snel. Ik dacht, ik kijk even op het werk naar de link naar de cache om te zien welke foutmelding gegeven wordt. Blijkt de link wel te werken. Raar, dacht ik. Totdat ik het scherm wat beter bekeek. De cache is approved en beschikbaar! Bedankt anonieme approvers! De oren van Kuuke zijn te zoeken, veel plezier!
  2. Bedankt voor de reactie. Ik dacht dat iedereen de pagina kon zien, fout dus. Nu zou ik de inhoud kunnen posten maar ik denk dat het wel zo handig is om te wachten wat Yotan zal zeggen. Aan deze kan van de monitor zit iemand in spanning af te wachten :-) Handige link trouwens, ook daarvoor bedankt.
  3. Ik heb gisteren een virtuele cache geplaatst en vraag me af hoe dat approven nu gaat. De link die ik via e-mail heb ontvangen: http://www.geocaching.com/seek/cache_detai...ls.asp?ID=58866 Moet ik nog wat doen of moet ik gewoon afwachten?
×
×
  • Nieuwe aanmaken...