-
Aantal bijdragen
71 -
Geregistreerd
-
Laatst bezocht
Soort bijdrage
Profielen
Forums
Kalender
Berichten geplaatst door Buteo66
-
-
Ook ik sluit me graag aan bij alle bedankjes en gelukwensen! :thumbup:
Super!
-
Weet iemand wat dit is?
We dachten zelf dat het misschien een soort geurblok is omdat het zich naast een (illegale?) zwijnen voederplaats bevindt. Het zit hoog in een boom, dus dieren kunnen er vanaf de grond niet bij.
Het betreft deze cache.
Je zit in de buurt Lein. Het is blok zout dat gebruikt wordt om zoogdieren (herten) mee bij te voeren. En natuurlijk valt dat in de smaak bij de dieren... en natuurlijk zijn dat dan ook geschikte plaatsen voor een slachtpartij.
-
De tip van Powk heeft geholpen. De suggestie van Zeldenrust zal ik ook nog nakijken.
Allen bedankt!
-
"Grab images first" had ik aangevinkt. Op de pc zie ik alle afbeeldingen. Als ik de map naar de PDA kopieer zie ik alleen rechthoeken met rode kruizen. Kan het een instelling zijn op de PDA (Ipaq RX3715 met Windows Mobile Smartphone 2003 SE)
En Cachemate, is dat een tool die je op de PDA installeert? Zo ja, hoe haalt die dan de afbeeldingen uit GSAK?
-
Ik heb mijn schreden gezet op het pad van "paperless cachen". Het bevalt me prima, maar ik krijg het niet voor elkaar om ook de illustraties op mijn PDA te krijgen. Ik heb de berichten op dit forum gelezen en de cursus in Spoiler doorgenomen, maar ik kom er niet uit. Is er soms een klein verraderlijk vinkje dat snel over het hoofd wordt gezien?
-
Nee hoor. Ben een bos-mens. Geen rups die mij daar van weerhoud
That's the spirit
-
Vreemd om te zien dat zoveel geocachers zo overspannen raken van een beetje natuur. Ga je toch gewoon een stads- of een voortuincache doen...
-
Vroeger hield ik hem ook altijd in de hand, maar sinds ik iemand zag die de broekklem aan de schouderband van zijn rugzak had bevestigd, ben ik helemaal om. Direct binnen handbereik, handen vrij en geen bungelende tasjes.
-
Wat ik jammer aan de nieuwe look vind is dat bij het decrypten van de hint de hele pagina opnieuw geladen word.
Dat is ook mijn (kleine) ergernis. Jammer.
-
Bij mij werkt inmiddels alles weer naar behoren. bedankt.
-
Het is ook een vrij vage omschrijving. Ik heb gekeken en ik zag nieuwe caches op de kaart verschijnen. Als je denkt dat er nog steeds nieuwe caches missen, dan is het nuttiger om bijv een cache te noemen (GC code dus) die nieuw is en niet op de kaart staat. Dan kunnen we er naar kijken.
Ik dacht dat iedereen het had en een beschrijving dus overbodig zou zijn. Het scherm met nieuwe caches blijft maar laden. De tekst "laden gegevens" blijft in beeld en caches verschijnen er niet.
-
Misschien makkelijk dat je dat even in dit topic meld, daar gaat het ook over een ''foutje'' met de cache kaarten.
Die topic is inmiddels gesloten. Over de stand van zaken ten aanzien van het niet meer verschijnen van nieuwe caches is echter met geen woord gerept. Jammer, omdat het een handige functie is/was.
-
Een hele leuke voor kinderen is De schat van Schenkenshul. In de buurt van Hoenderlo. Ook mooi voor kamperen. Je gaat op zoek naar vogelhuisjes in het bos. Daarin zitten kinderpuzzels die moeten worden opgelost. Erg leuk!
-
Het ziet er inderdaad fraai uit. Groot voordeel vind ik dat je meteen een indruk van het gebied krijgt!
Heeft Rein enig idee of een verdere ontwikkeling het mogelijk zal maken dat het wel met een normale snelheid gebruikt kan worden? En hoe lang moeten we daar dan op wachten?
-
Iedereen van harte bedankt voor deze snelle en duidelijke uitleg!
-
Is het bekend hoeveel caches er in Nederland verstopt liggen? En kan ik ergens zien welke caches ik al heb gedaan?
Bij voorbaat dank.
-
Het is nu voor elkaar. Bedankt voor jullie reacties.
-
De coordinaten boven aan de pagina zijn van een andere notering, de bij geocaching normaal gebruikte. Ik denk dat je de GPS eerst op graden, minuten, decimale minuten (HDDD°MM.MMM') moet zetten en dan kun je die coordinaten invoeren.
Het loc bestandje werkt met graden, decimale graden. Dat kun je het beste omrekenen naar bovenstaande systeem door alles achter de komma te vermenigvuldigen met 0,6 en dan zijn de eerste twee cijfers de minuten en de volgende drie de decimalen.
Dank je voor jouw snelle reactie.
Hij staat primair op Lat/Lon, DEG/MIN.MMM. Is dat wat jij bedoeld?
-
Ik heb geprobeerd mijn eerste cache (Sosabowski) te vinden, maar het in het begin al fout. Ik heb de coordinaten uit het loc-bestandje (N51,97382 E5,82348) dat ik had gedownload geprogrammeerd in mijn Sportrak Pro.
Hiermee kwam ik op het uitgangspunt. Ik vond de eerste aanwijzing en voerde de coordinaten in. Deze verwezen mij naar de buurt van St Oederode, terwijl ik in Oosterbeek sta! Ik keerde onverrichterzake terug en zag op de site dat er boven op de pagina andere coordinaten stonden dan in het loc-bestandje. Ik heb deze ingevoerd (N 51° 58.429 E 005° 49.409) en kwam wederom uit in Brabant.
Wat doe ik verkeerd? En waarom verschillen verschillen de coordinaten van de webpagina en het bestandje?
Zie Geen Logs Meer En Kan Geen Aanpassingen Doen?
in Storingsmeldingen
Geplaatst
@ Kalkendotters: bedankt (soms is het simpel).