Niet handig he maar niet getreurd de oplossing (kan) redelijk eenvoudig zijn: Zet je basemap terug! Probleem is waarschijnlijk dat je die niet bij de hand hebt (staat zover ik weet niet op de meegeleverde cd's). Een vriend van mij heeft z'n 210 ook gesloopt (vermoedelijk heeft 'ie gewoon een maandagmorgen exemplaar). We hebben toen mijn basemap in zijn apparaat gedonderd, en toen werkte het weer (helaas kreeg hij later een hoop problemen meer, waardoor zijn apparaat onbruikbaar werd. Vandaar dat ik aangaf dat hij waarschijnlijk een maandagmorgen exemplaar heeft).
Kortom, misschien moeten we even wat directer contact hebben (telefonisch of zo) en is even kijken wat het makkelijkst is om je basemap weer in orde te krijgen. Ik zie een paar mogelijkheden:
- kom effe langs als je in de buurt woont
- ik kom bij jouw langs
- ik stel hem beschikbaar op mijn server dan kan je hem downloaden
In de eerste twee gevallen kan ik je helpen je 210 weer in orde te krijgen, in het laatste geval kan ik wellicht wat tips mailen, maar directe hulp word dan iets lastiger.
Er zit me overigens iets van bij dat je 210 nu niet meer doorstart maar automatisch in File Transfer mode terecht komt om een basemap op te laden, dus dat zou redelijk makkelijk in orde te maken moeten zijn...
Ik hoor het wel (PM of email, of reactie hier)
Richard
Ted, je kunt inderdaad niet meer opstarten zonder basemap (melding: UNIT CURRENTLY CONTAINS NO MAP INITIATING MAP UPLOAD).
Echter: je kunt wel starten als je je GPS met USB aan je PC/laptop hangt.
Ik heb op twee verschillende manieren mijn basemap geupload. De eerste keer via het servicemenu (beetje tricky) en vandaag (toen er weer een deel van mijn schijf 'corrupt' was) een veel eenvoudiger manier ontdekt.
En ja, ík ben diegene met het maandagmorgen model! ;-)
Zet je GPS uit, eventueel geforceerd met NAV-MENU-POWER. Verbind je GPS met USB aan je PC, schakel de GPS in m.b.v de POWER knop. Je GPS staat na dan naar File Transfer mode. Je kunt het bestand BASEMAP.MGI gewoon met Magellan Conversion Manager uploaden via "Transfer Map Regions". Het bestand dient uiteraard wel zichtbaar te zijn in de directory (bij mij .\MapSend DirectRoute Europe\Export\Images) om het te kunnen selecteren.
Met "zichtbaar" bedoel ik dat je alle speciale file-attributen SYSTEM, HIDDEN en evt READ ONLY van tevoren verwijderd hebt. In een dosbox met: ATTRIB -S -H -R *.MGI
Na een succesvolle transfer is een reboot van de GPS voldoende.
Succes!