Spring naar bijdragen

Marijnemans

Leden
  • Aantal bijdragen

    14
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

    Nooit

Alles door Marijnemans geplaatst

  1. Marijnemans

    Summit versus venture

    Was ik natuurlijk bijna de -> PC interface kabel vergeten die gratis bij de Venture zit en niet bij de Summit! (waarde ca. 60 euro)
  2. Marijnemans

    Summit versus venture

    Ik bezit nu zelf de Venture, en ik denk dat voordelen tov de Summit als: -> een 2x zo mooi display -> het kunnen aanpassen van je opstartscherm -> Points Of Interest 1MB (nog nooit gebruikt) -> Clickstick errrug zwaar opwegen tegen die hoogtemeter (die je altijd eerst nog moet calibreren) en electronisch kompas (dat batterijen vreeeeet!) van de Summit! En dat voor nog minder geld ook! groetjes en succes met je keuze Marijnemans
  3. Hey Keulen/pathfinder, ik geloof dat ik jou ergens van ken. Ik ben zelf ook scout in een radius van 20 km rond Driebergen-Zeist. Het event dat je wil opzetten lijkt me erg leuk. Ik ben een fan van scouting gps events. Misschien kom ik ook wel meedoen. Groeten Marijn
  4. Hij is binnen, dus door de douane zonder problemen (en terecht ook!)! Wat een fancy apparaatje!En lekker klikken zo'n stick! groetjes Marijnemans
  5. van www.douane.nl: --- ... Vrijstellingsgrens Voor niet-commerciële goederen zoals souvenirs geldt dat u deze tot een maximumwaarde van in totaal EUR 175 per persoon met vrijstelling mag invoeren van buiten de Europese Unie naar Nederland. Is het aanschafbedrag hoger, dan betaalt u over het gehele bedrag douanerechten en omzetbelasting. De percentages zijn afhankelijk van het soort apparaat. ... --- Klopt toch?
  6. Nee maar als ik het goed begrepen heb mag je van landen van buiten de EU voor 175 euro kostenloos invoeren! En 162,50 USD ~ 165 EUR < 175 EUR dus volgens mij valt deze Venture binnen deze categorie?! Of heb ik iets over het hoofd gezien? Groetjes! ???
  7. Hoi hoi, ik wilde even melden dat ik een Venture heb gekocht in de USA (of eigenlijk: laten kopen want ik ben zelf helaas niet daar op vakantie!) en dat ik daar totaal met tax 162,50 USD voor kwijt ga zijn. (www.htessentials.com) Bedankt voor al jullie adviezen in de afgelopen weken, ik kan bijna niet wachten tot ik hem in m'n bezit krijg! Oja en John, als je dit leest: hartstikke bedankt voor het kopen!!! Laat de caches maar komen! groetjes Marijn
  8. Als het goed is wordt de Venture aankomende week voor 149 USD in New York voor me gekocht...
  9. Er staat toch duidelijk bij dat het een World Wide City Database is...zijn er nog andere Venture gebruikers die er iets vanaf weten? Hoe zit dat trouwens precies, met die database, geeft deze alleen grote plaatsen aan, (en welke dan bijv in Nederland), of ook wegen, grenzen, etc???
  10. Zijn er toevallig nog Venture bezitters die hun visie willen geven???
  11. Kan iemand mij uitleggen hoe dat werkt met de City Database die in de eTrex Venture zit, werkt die, als je m in de VS koopt, ook in Nederland, of heeft dat weinig zin? Wat zou dan een reden zijn om voor de Venture te kiezen ipv de normale gele eTrex???
  12. En hoe zit het trouwens met de WAAS bij de Venture? Ik las ergens dat deze niet gebruikt kan worden in Europa, maar betekent dit ook dat een Venture die in Amerika gekocht is waardeloos is in Europa? Wie kan hier enige duidelijkheid over verschaffen???
  13. Even een vraagje, als dan het de amerikaanse tegenhanger van de eTrex Euro (dus het gele basismodel...) voor 109 usd te koop is, wat is dan het verschil met de europese versie en doe je dan een goede koop of niet? En een venture voor 149 usd? Zit in de Venture nu al wel of niet een world database met interessante plekken? Of moet je hier nog veel cdroms voor kopen voordat je hier wat aan hebt in Europa?
×
×
  • Nieuwe aanmaken...