Hoe zit het met de plaatjes? Kan ik die ook gewoon me plakken?
Als je een plaatje op je cache pagina wil zetten moet je er eerst voor zorgen dat je het plaatje op internet staat, dat doe je door naar de cache pagina te gaan en dan kan je helemaal rechts een foto uploaden. Als je dan de foto op internet hebt staan moet je het ''adress'' hebben waar de foto staat. dat doe je door helemaal naar ondere scrollen, je ziet dan het plaatje, klik er op en je ziet boven in je beelscherm het internet adres. Die moet je kopieren en tussen de aanhalingstekens zetten:
<img src="...">
En dat geheel moet je dan bij de cache beschrijving zetten, voor meer informatie en de volledige uitleg zie: http://www.geocaching.nl/hiding/cachehtml.php#plaatjes
Suc6
Je spreekt over "je Cache pagina" Aangezien het mijn eerste cache is is die pagina er nog niet of toch wel?.
Ik vind het allemaal niet erg duidelijk. Men spreekt steeds over JE cache pagina maar waar vind ik die dan.
Als ik jou reactie goed uitleg moet ik dan eerst mijn cache uploaden (ter revieuw aanbieden) en dan later de plaatjes uploaden of kan / moet ik de plaatjes op bv mijn eigen internet pagina zetten en dan die url in de pagina opnemen. Graag enige duidelijkheid.