Spring naar bijdragen

BJBoes

Leden
  • Aantal bijdragen

    11
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

Waardering in de gemeenschap

0 Neutraal
  1. BJBoes

    Gevaren Zones Geocaches Etrex 30

    Ik heb het ook even nagevraagd bij de support van Garmin. Daar kreeg ik onderstaande reactie van: Helaas ondersteund de Etrex 30 niet het systeem wat u voorsteld voor geochachen. U kunt op de kaart of compas weergaven zien hoever u van de geocache verwijderd bent. Ik heb uw suggestie doorgestuurd aan ons ontwerpteam, zij zijn altijd geinteresseerd in terugkoppeling van klanten. Veel van de opmerkingen die wij ontvangen worden meegenomen in de ontwikkeling van nieuwe producten of bij software updates van huidige producten. We kunnen niet garanderen dat uw voorstel wordt uitgevoerd, maar wij horen hoe dan ook graag van u. Wij stellen enthousiaste klanten die meedenken zeer op prijs. Bij voorbaat hartelijk dank!
  2. Hallo, Ik heb even een vraag. Is het ook mogelijk om op de etrex 30 gevarenzones in te stellen op geocaches? Ik zie wel dat je bij waypointbeheer een gevarenzone kan instellen. Maar dat zoek ik eigenlijk niet. Ik zoek eigenlijk dat als ik bijv. binnen 25 meter afstand van een geselecteerde geocaches kom dat ik dan een signaal krijg van mijn gps en bijv. een 2e signaal als ik binnen 10 meter van de geocache kom. Is dat mogelijk op geocaches of moet je dan toch met waypointbeheer werken? Kan je dat centraal instellen op alle geocaches die je op de gps zet/staat of moet je dit dan per geocache instellen? Groeten, BJBoes
  3. Bedankt voor jullie reactie. Ik ga de gemeente voor de zekerheid er toch maar even naar vragen voordat ik de cache ga plaatsen.
  4. Ik heb even een vraag. Ik zit er aan te denken om zelf een geocache te plaatsen. Maar moet je eigenlijk nog wel toestemming aan de gemeente vragen als je een geocache op gemeente grond wilt plaatsen? Ik lees verschillende verhalen. De ene zegt je moet toestemming van de gemeente hebben als je een cache ergens wil plaatsen. Echter op deze site: www.geokletsing.nl/Geo-klets/toestemming.html staat dat de gemeente al toestemming heeft verleent. Met de argumenten die er staan kan ik mij dat ook voorstellen. Ze hebben wel wat beters te doen dan te beoordelen of iemand een geocache wil plaatsen. Dus moet je nu wel of geen toestemming vragen op gemeente grond.?
  5. BJBoes

    Etrex 30

    Kalkendotters, Heel erg bedankt voor de tip om "de andere WPs te maken". Dit heb ik gedaan en toen aan de hand van de instructie op meelhopper de kruisberekening uitgevoerd. Daarna kwam ik precies op hetzelfde coördinaat uit als thuis berekend via een online tool.
  6. BJBoes

    Etrex 30

    Ik heb even een vraag. Tijdens het geocaching kwam ik een cache tegen waarbij ik een kruisberekening moest maken tussen 2 coordinaten icm een bepaalde hoek. Hoe doe ik dat op de Etrex30? Ik weet het Coordinaat van bijv. WP A met een hoek van 120 graden en ik weet het coordinaat van bij. WP B met een hoek van bijv. 63 graden. Hoe kan ik dan op de GPS bepalen waar deze 2 WP elkaar kruisen? ik heb al op deze site gekeken http://meelhopper.nl/kruispeiling.html maar die heeft het over 4 WP waarbij geen hoek is opgegeven dus dat gaat nu niet op. Hoe doe ik dit op de etrex30? Ik heb zelf geen telefoon waarbij ik dit via een app kan uitvoeren (tevens mijn geocache maatje had wel een tel maar toen geen bereik in het bos dus hadden we er nog niks aan).
  7. BJBoes

    Etrex 30

    Heel erg bedankt voor de tip om "RCH65 Spoiler downloader" te gebruiken. Ik heb het getest met een gpx file die ik eerder had gebruikt. En dit programma liet mooi de spoiler foto zien die ik destijds op mijn GPS miste.
  8. BJBoes

    Etrex 30

    Ik heb nog even een vraag. Ik heb de etrex30 nu ongeveer een maand in bezit om mee te geocachen, en begin er steeds meer vertrouwd mee te raken. Ik heb alleen even een praktische vraag. Als je een pocket query hebt gemaakt (bijv alle caches binnen een straal van 10 km). Is het dan ook mogelijk om spoiler foto’s die bij de geocaches in de gpx file horen te uploaden naar de etrex30? Ik ben er wel achter hoe ik het handmatig op de etrex kan zetten. Maar van te voren weet je niet altijd bij welke cache een spoiler foto zit in de te ontvangen gpx file. Zo is het mij overkomen dat ik een hint las die aangaf zie spoiler foto. Om er vervolgens achter te komen dat deze net niet op de gps staat. Of een ander voorbeeld als je bij een wasgij alleen de gpx file op je gps zet mis je de foto nog tenzij je deze zelf specifiek download en op de gps zet. Is daar een handige manier voor dat de foto tegelijk met de gpx file naar de gps wordt gestuurd ?
  9. BJBoes

    Etrex 30

    Hallo stefan, Bedankt ik heb het gevonden.
  10. BJBoes

    Etrex 30

    Hallo regenboog2, bedankt voor je snelle reactie. Ik zie de gefineerde waypoints idd onder waypointbeheer staan. Alleen deze staan helaas in de "waypointcode" i.p.v. een normale naam. Gegevensvelden kan ik wel aanpassen. maar helaas staat er niet mijn huidige locatie in coördinaten. wel de coördinaten van de eindbestemming.
  11. BJBoes

    Etrex 30

    Ik heb even een aantal vragen over de etrex 30. Ik wil deze voornamelijk voor het geocaching gebruiken. Maar mijn eerste indruk valt de gps mij tegen voor het gebruik met geocaching of wellicht doe ik iets fout. Je kan op de kaart/kompas ook gegevens velden plaatsen en 1 daarvan is "afstand tot bestemming. Echte deze klopt voor geen meter bij mij. Wanneer ik op de bestemming ben geeft deze "afstand tot bestemming" 24 meter aan terwijl de gps nauwkeurigheid op 5 meter staat. Kijk ik op de kaart van de gps dan sta ik op het eindpunt. De kaart geeft de locatie beter weer dan het gegevensveld "afstand tot bestemming" hoe kan dat? Is het ook mogelijk de coördinaten van je huidige locatie in de gegevensvelden weer te geven? wanneereen multcache vooraf gedefinieerde waypoints heeft. hoe kan ik dan bij die geocache van Waypoint naar waypoint lopen? moet ik die handmatig toe voegen? ondanks dat ik de gpx file heb geladen in de gps?
×
×
  • Nieuwe aanmaken...