Spring naar bijdragen

shadowbiker

Leden
  • Aantal bijdragen

    10
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

  • Gewonnen dagen

    1

Alles door shadowbiker geplaatst

  1. Na alles geprobeerd te hebben heb ik donderdag , na telefonisch overleg, mijn Garmin verzonden naar Waypoint (Notter). Vandaag, zaterdag , heb ik hem al terug en hij doet het weer!! Volgens de factuur is het toestel geformateerd en daarna de software opnieuw opgeladen en een master reset uitgevoerd. Wat een snelle service van Waypoint, hier wordt ik echt heel blij van omdat ik dacht dat mij etrex overleden was. Waypoint bedankt en ook iedereen bedankt die met oplossingen kwamen, ondanks dat dat niet het resultaat had wat ik wilde, maar niet geschoten is altijd mis. Bedankt allemaal!!
  2. Ik vind dat ook vreemd, omdat mijn oude rgn file iets met nummers was. Het lijkt erop dat de update om de een of andere reden niet goed uitgevoerd word. Ik heb de "450" gebruikt, ik weet niet van wanneer die is, maar mijn etrex heeft de laatste update gehad en dat was die van feb dit jaar, daar weet ik het nummer niet van. Een downgrade kan ik helaas ook niet vinden.
  3. Dank je, ik zal de update verwijderen. Moet gezegd dat de update file na de update zelf in de map remotesw geplaatst is. Vond ik ook vreemd, temeer omdat het geen rgn file was. De oude rgn file heb ik nog, die was genummerd en dus geen tekst. En ook ik heb gezocht naar een oudere update, kon deze niet vinden. Zou mooi zijn als iemand nog een oude update heeft .
  4. Al deze opties geprobeerd, helaas geen resultaat. Ik ben bang dat ik een essetieel software onderdeel heb verwijderd. Ik had zoveel opties geprobeerd dat ik niet meer precies weet wat ik heb verwijderd. dit is hoe het er nu uit ziet in de map Garmin. ook een foto van de map RemoteSW na de update. vreemd dat daar update in staat. Wat ik wel weet is dat ik een bestand met extensie .xml heb verwijderd. Tevens heb ik het bestand .gnd uit RemoteSW verwijderd. Het orgineel heb ik nog wel.....
  5. de etrex is wel te zien op de pc, als ik hem via usb aansluit en dan de aan/uit knop ongeveer 30 sec ingedrukt houd. Dan herkent mijn pc hem.
  6. Helaas ook dat werkt niet.
  7. @kalkendotters het probleem is oa dat ik niet bij voorbij het logo kom, dus bovenstaande oplossing kan ik niet toepassen helaas.
  8. Ja hoor Peetee, dat hielp helaas ook niet😬
  9. Hallo, ik zit met een groot ptrobleem. Mijn etrex 25 touch start op tot het Garmin Logo en doet daarna helemaal niets meer. Dirt gebeurde spontaan tijdens mijn rit naar Santiago. Nu net thuis al heel de middag bezig om eea te verhelpen zelfs met support van Garmin, het lukt niet. Wat heb ik geprobeerd: Alle bestanden uit de map activity verwijderd geen resultaat Alle bestanden uit de map GPX verwijderd geen resultaat Op advies van Garmin het bestand uit de root eindigend op .xml verwijderd. Resultaat, nu wordt mijn etrex niet meer herkend in Garmin Express. nb ook factory reset :linkerbovenhoek vinger plaatsen tijdens opstart werkt niet Dus iemand die mij kan helpen?. Alvast bedankt, ! Rene.
  10. Is een hobby van me, motorrijden. Leuk te combineren met de Garmin Quest. Werkt perfect!!
×
×
  • Nieuwe aanmaken...