Spring naar bijdragen

o0michelle0o

Leden
  • Aantal bijdragen

    5
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

Waardering in de gemeenschap

0 Neutraal
  1. Dankjewel voor de tips. Heb ondertussen zwlf een gps aangeschaft en dat gaatidd een stuk beter als mijn telefoon en met de coordinaten weet ik nuook hoe dat moet Bedankt voor het helpen !
  2. Ik heb met de gps van mijn tante coordinaten vast gesteld maar volgens mij hebben.we iets.fout gedaan. Er kwam een hele rare.volgorde uit n52.54760°, e006.76934° (voorbeeld) Als ik hen invul bij google maps doet die het wel maar zogauw ik hem in mijn telefoon wil innvoeren pakt die hem niet. Groetjes
  3. okee bedankt voor de tip. MIjn tante heeft wel een gps. Ik dnek dat het het beste is dat ik die dan even ga lenen Bedankt !
  4. haha klopt ik doe alles met mijn telefoon misschien dat het daarom een beetje verwarrend is. Ik heb op mijn telefoon een aantal progamma's zoals, onderander het officiele geocach progamma en geogogle om coordinaten in te vullen. maar ik weet niet hoe ik een coordinaat kan vast stellen van bijvoorbeeld een plek waar ik een cache wil plaatsen.
  5. Ik wil zelf graag mijn eerste Cache plaatsen. Ik heb hem helemaal af maar ik kan de coordinaten van de plek niet vast stellen weet iemand hoe ik dat kan vaststellen. Groetjes Michelle
×
×
  • Nieuwe aanmaken...