Spring naar bijdragen

albino

Leden
  • Aantal bijdragen

    9
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

Alles door albino geplaatst

  1. albino

    Geen Bereik

    Ik heb een eTrex H, en deze heeft een prima bereik. Ook in het bos. Misschien helpt een reset. Laat hem dan, in de aan stand, ca een 30 minuten buiten liggen om vel satellieten te zoeken. Je zult zien dat hij hierna de satellieten makkelijker en sneller vind. Het heeft bij mij gewerkt.
  2. albino

    Etrex H

    Software versie 3.30
  3. albino

    Etrex H

    Nou ik ik heb het apparaat eindelijk aan de praat kunnen krijgen. Heb idd een reset toegepast door op de Enter toets en Page knop te drukken bij het inschakelen. Daarna ca 30 minuten naar de satellieten gericht. Tot nu toe heb ik hem zomaar 3 keer aan en uit kunnen zetten. Zou het dan toch?????? Trouwens vanmiddag een mail gehad van Wehkamp dat ik contact kan opnemen met de E-Care service. Zij willen kijken wat we er aan kunnen doen.
  4. albino

    Etrex H

    Hard Reset: With the unit turned off, press and hold the follow buttons: PAGE + Enter on the click stick. Then press and release the POWER. The unit will power up asking if you want to release all user data. Select yes, and the unit will be reset. After the master reset, place your unit outside, so that it has a clear view of the sky for 25 to 30 minutes for the unit to acquire new almanac data. Dit klopt, maar het toestel moet wel eerst opstarten. En dat is nou net het probleem. Dat wil hij niet!
  5. albino

    Etrex H

    Volgens mij kan ik dit toestel niet resetten!
  6. albino

    Etrex H

    Kan iemand mij vertellen hoe ik een reset kan doen? Volgensw mij kan dat niet met dit type. En de software kan ik ook niet veranderen, er zit geen usb kabel iod bij! En nee, Wehkamp doet hier niets mee, ondanks dat het toestel nog maar 1 week oud is. Ze sturen mij door naar Garmin.
  7. albino

    Etrex H

    Ook ik heb de Garmin Etrex H nu een week. Over de nauwkeurigheid en ontvangst alle lof. Als hij het doet ten minste! Zijn er meer mensen met het volgende probleem: Telkens als ik het toestel aan wil zetten licht het scherm ca 1 seconde op en gaat dan gelijk uit. Met andere woorden, hij start niet op.. Met wat toeval doet hij het wel, maar dan heb je geluk. De eerste dagen deed hij het prima. Ik heb hem nu ongeveer een keer of 4 gebruikt. Ook al mee gemaakt dat wij bij het startpunt aankwamen en dat we het toestel niet aan de praat kregen. Erg balen, want dan kun je naar huis. Hier probeer je het dus nog een keer en dan doet hij het wel. Ik dacht dat ik nog omruil garantie ( binnen 14 dagen) had bij Wehkamp, want daar heb ik hem gekocht, maar zij verwijzen mij door naar Garmin. En die zijn om 16:30 naar huis. Dus iemand meer met deze klachten?????
  8. albino

    Garmin Etrex Venture

    Ik ben van plan een Garmin Etrex H te kopen voor geocaching. Ik hoef niet alle luxe maar gewoon een eenvoudig apparaat. Ik begin net met geocaching en wil eerst bekijken of ik het leuk vind. Ben al enkele keren met mijn zoon mee geweest en heb dus een beetje ervaring. Wie weet of dit een goede keus is. Ik weet er zijn betere!
  9. albino

    Acer N35

    Ik heb een acer N35, en wil er graag een gps programma op hebben. het is een windows mobile 2003 besturing. Ik heb Cachebox geïnstalleerd maar vraagt nu om gfx? bestanden om waypoint te gebruiken of zoiets. Wie weet raad?
×
×
  • Nieuwe aanmaken...