-
Aantal bijdragen
29 -
Geregistreerd
-
Laatst bezocht
Soort bijdrage
Profielen
Forums
Kalender
Berichten geplaatst door BalgVinkjes
-
-
Wij waren er inderdaad ook al achter dat je het apparaat moet afkoppelen. We hebben het maar 1 keer gedaan, toen werkte het.
Groetjes van de Balgvinkjes
-
hmm. opgelost. Toch wel handig om GSAK af te sluiten als je de database probeert te kopieren.
Nu kan ik de database wel gewoon kopieren.
Fijne feestdagen!
Daphne
-
wij zijn ook bezig met het installeren van GDAK op de Samsung Galaxy Tab 10.1, maar wij krijgen het database bestand niet gekopieerd naar de Tab. Bij het kopieren krijgen we een foutmelding:
cannot copy sqlite.db3. The device has either stopped responding or has been disconnected.
Uiteraard is het apparaat niet uitgeschakeld, en andere bestanden kunnen wel gekopieerd worden naar de SGT.
een testdatabase van ongeveer 7 mb werkt wel goed, die wordt gewoon gekopieerd.
de database die we willen kopieren is 770 mb groot. Kan het zijn dat dit te groot is? overigens is het geen schijfruimte probleem, want er is nog meer dan voldoende ruimte over.
wij gebruiken overigens 8.0.0.133.
GDAK versie: 1.32
Elke suggestie is welkom!
Bedankt alvast, Daphne (balgvinkjes)
-
Eveneens de BalgVinkjes hopen op zo'n puzzel.
Je kunt op allerlei manieren de puzzel maken, en deze dan als plaatje toevoegen aan de cachepagina. Van tekenen en inscannen totaan een tekenprogramma of Excel toe.
Heb je hulp nodig, stuur ons dan even een mailtje, dan komen we er samen wel uit.
Daphne, BalgVinkjes
-
Dit is ook exact wat ik heb gedaan, kennelijk met hetzelfde resultaat ;-)
-
@ thex
Ik vind het geweldig hoe je me wilt helpen, maar om eerlijk te zijn gaat dit helemaal boven mijn pet. Ik had gedacht dat iemand me bijvoorbeeld zou uitleggen hoe ik POI's (eenvoudig) zou kunnen in- of uitschakelen, of dat de methode om direct van download naar GPS niet zo handig is, en het beter gaat via MapSource. Of dat het beter is om andere kaarten te gebruiken.
Gisteren tijdens de nachtcache "more reflexions in the dark - Polder kwam ik tot de conclusie dat mijn zwager met zijn openfietsmap kaarten een groot voordeel had omdat er bij hem zelfs de kleinste slootjes en dammetjes stonden aangegeven. Dat geeft voor mij de doorslag om een andere kaart te gaan gebruiken.
Nogmaals bedankt voor je hulp, maar ik ga eerst eens een poging wagen met andere kaarten.
Daphne
BalgVinkjes
-
Ja, dat is er nog. Ik vind je vragen vrij lastig maar zal er straks, als de kids op bed liggen eens goed naar gaan kijken.
Bedankt in ieder geval voor je hulp, je ziet mijn antwoord vandaag.
-
Waar komt die kaart vandaan? Als ik OSM-kaarten download doe ik het via deze link en ik ben nog nooit zendmasten tegengekomen.
Ik heb de kaarten gemaakt/gedownload op http://www.openstreetmap.org/.
Ik zal eens een nieuwe kaart downloaden van jouw link, misschien gaat dat beter....
-
Ik vond het beeld ook te smal. Maar met control en het wieltje van je muis kan je hem weer breder maken.
Handig! Dank voor de tip.
Hiermee zoom je alleen maar in op de pagina, en maak je hem niet echt breder.
Ik heb zelf uren besteed aan het op een bepaalde manier plaatsen van de plaatjes van mijn geocache (http://coord.info/GC297FD) op de pagina en die layout is hiermee volledig verpest. Daar wordt ik niet vrolijk van.
Ik ben het helemaal eens met de Wijngemachtigde; we hebben allemaal een breedbeeld beeldscherm en gaan nu weer terug naar de oertijd.
Moet ik dan ook maar een smartphone aanschaffen ?
-
Ik heb voor het eerst OSM kaarten gedownload en direct op mijn Garmin Oregon 450t gezet (dus niet via Mapsource). De kaarten voldoen prima en het werkt goed, maar er zit wel een groot minpunt. Op de kaarten staan allemaal zendmasten aangegeven. Die vinden we niet interessant, en zelfs zeer vervelend als je de kaart wat uitzoomt.
Is er een manier om deze zendmasten uit de kaarten te halen? We kunnen het detailniveau van de kaart wel verlagen, maar dan missen we veel meer details zoals wegen en klein water. Dus dat is geen optie.
bedankt voor jullie hulp.
Daphne
Taal: Nederlands
in Starters vragen
Geplaatst
Per taal is er een tekstbestand nodig waarmee de opties van de GPS vertaald worden.
Die kun je meestal dmv Garmin Webupdater & een USB-kabeltje naar je apparaat sturen.
Daarna kun je inderdaad via Setup - language de taal omzetten naar Dutch/Nederlands.