Spring naar bijdragen

diana

Leden
  • Aantal bijdragen

    34
  • Geregistreerd

  • Laatst bezocht

Waardering in de gemeenschap

0 Neutraal

Over diana

  • Verjaardag 25-02-1977

Previous Fields

  • GPS of Smartphone Merk / Type
    Garmin Etrex H
  • Ik gebruik mijn GPS / Smartphone sinds
    sinds oktober 2009

Contact Methods

  • Website URL
    http://d.wolthuizen@obs-molenland.nl
  • ICQ
    0

Profile Information

  • Geslacht
    Vrouw
  • Woonplaats
    wilnis

Recente profielbezoeken

1784 profielweergaven
  1. ik ook niet. Wilde net een cache voor morgen opzoeken. Ik hoop op even geduld.
  2. ik heb onlangs een korte multi geplaatst. op de parkeerplaats moet een 3tal simpele vragen worden beantwoord. 1 van de vragen heeft betrekking op een tuinbord in onze tuin met daarop de internet van ons bedrijfje. is dit toegestaan? Laten we eerlijk zijn, het zijn twee vliegen in 1 klap: enerzijds een mooi aantal letters, anderzijds een beetje reclame. zijn hier richtlijnen voor en moet ik mijn vraag veranderen?
  3. ik heb mijn cache moeten verplaatsen, nadat hij twee keer is geript. Nu zijn mijn coordinaten ook veranderd. hoe voer ik dat in in mijn cachepagina? En kun je zelf je cache eranderen van gewoon naar multi?
  4. diana

    Cache Unavailable

    ik heb mijn cache een tijdje op unavailable gezet i.v.m. onderhoud. Hoe zet ik de cache weer op available?
  5. diana

    Cahe Kaart Voor Curacao

    zijn er caches die makkelijk te vinden zijn? De kinderen gaan ook mee en dan is heel lang zoeken niet altijd leuk.
  6. binnenkort ga ik op vakantie nar Curacao. Heb ik daar een speciale kaart nodig als ik willen cachen? of zou je met de aanwezige standaard software ook een eind kunnen komen? alvast bedankt.
  7. ik ben op zoek naar een mooie plek voor mijn eerste cache. De cache zelf is klaar om verstopt te worden, helaas verleent de gemeente de ronden venen geen toestemming om in gemeentegrond een cache te verstoppen. Als ze mijn cache toestaan, kan iedereen van alles met de grond doen! Was het antwoord. Heeft iemand een oplossing voor dit probleem?
  8. diana

    Nieuwe Cache Veranderen

    bedankt voor je snlle antwoord. Klopt het dat de cache pas later wordt geactiveerd door geocaching? Er staan nu namelijk nog 2 berichtjes met kikkertjes? Ik heb hem zelf ook nog op disabled gezet, dat is toch niet hinderlijk? Moet nog even de cachelocatie voor de zekerheid controleren.
  9. ik heb net mijn eerste eigen cache gemaakt. Nu zie ik hem wel staan op mijn cache pagina, maar ik zie niet waar ik veranderingen kan aanbrengen. hoe open ik mijn eigen cache? kan ik hem nu niet openen, omdat hij net is ingestuurd? groetjes, diana437
  10. diana

    Nieuwe Trend?

    ik ben nog niet zo lang bezig met cachen, heb er welgeteld al 20 gevonden. Maar de kick is het mooist als je ze op eigen kracht hebt gevonden, dan tellen ze naar mijn idee pas echt mee. Ook ik vraag weleens aan de cacheeigenaar om een hint, maar verder ga ik niet. beetje flauw om andermans cache plaats openbaar te maken.Ben je dan een echte cachezoeker??
  11. diana

    Keuze Gps

    ik heb nu de Garmin etrxex H, dat is de meest simpele uitvoering. Vandaar dat er geen kaarten bijzitten. Die kun je er helaas ook niet op zetten. Dus toch maar op zoek naar een andere.
  12. diana

    Keuze Gps

    hallo gps 'ers, ik ben op zoek naar een GPS apparaat dat niet al te moeilijk is wat bediening betreft, maar wel wat geavanceerder dan de Garmin Etrex H. Ik ben heel enthousiast begonnen, maar al een paar keer met kids en al door het moeras heen gestuurd omdat de cache 100 m. naar links lag. Met behulp van een kaartje hadden we kunnen zien dat we om het moeras heen moesten. Wie heeft ervaring met een iets uitgebreider apparaat? Want het blijft leuk.
  13. diana

    Garmin Etrex Venture

    Ik ben ook pas begonnen met cachen en heb hetzelfde apparaat. het bevalt mij erg goed. Duidelijk, gebruiksvriendelijk en nauwkeurig. En wat prijs betreft ook goed om te starten.
  14. hallo, ik heb geen ervaring met GPS coordinaten en TomTOm. Wat ik doe om bij mijn beginpunt te komen is het volgende: Ik vul mijn coordinaten in op de site gps coordinaten(google). Daar wordt de precieze plaats met eventuele straatnamen aangegeven van mijn beginpunt. Die naam geef ik in op de Tom Tom en rijden maar. Zo start ik op het juiste beginpunt, zonder inderdaad op mijn GPS te moeten kijken tijdens het rijden. Succes, diana437
  15. op mijn forum pagina staat niet vermeld hoeveel caches ik heb gevonden. Weet iemand hoe dat komt en wat ik daaraan kan doen? Mijn inlog naam op het forum is anders dan die ik gebruik om een cache te loggen, kan het daarmee te maken hebben? groetjes, diana
×
×
  • Nieuwe aanmaken...