shela81
-
Aantal bijdragen
6 -
Geregistreerd
-
Laatst bezocht
Soort bijdrage
Profielen
Forums
Kalender
Berichten geplaatst door shela81
-
-
Nu schrijf je ' waar het ° moet zijn. Misschien weet je het °-teken (alt+248) niet te vinden, maar het kan ook op verdere slordigheid bij het kopiëren wijzen.
Nee, ik schreef een spatie waar ° moest zijn, en ' waar ' moest zijn. Maar bedankt voor de ASCI-code! Dat is makkelijker.
Schrijf eens precies op wat het toestel als positie opgaf toen je bij het waterkasteel stond. Misschien heb je ter plaatse een waypoint aangemaakt. Schrijf dan de positie van dat waypoint op.Ik zal straks even terug rijden en dan schrijf ik alles netjes voor je op.
Nog een onwaarschijnlijke mogelijkheid. Heb je soms een wel heel exotisch datum opgegeven?Het moet WGS 84 zijn. Staat meestal direct onder de notatieinstelling (zoals h ddd mm.mmmm).
Ik kan niets vinden over WGS 84 in het configuratiescherm.
-
Beste Angela, het pijltje op de weg,
betekend dat je bij de kaartinstellingen de plaats op de weg hebt AAN staan,
zet deze dus UIT en het pijltje staat dan waar je loopt.
Dat kan je bij TomTom toch niet uitzetten? Waar dan?
Met de andere instellingen is het zo dat deze moet overeenstemmen met het soort coördinaat.100 dollar is ook geen 100 euro, de waarde is anders zo ook met het WPT.
is het WPT in Graden en delen van graden, dan je GPS op ddd,dddddd
Het WPT in graden en minuten, dan ddd.mm,mmm
WPT in graden min. en seconden, dan ddd.mm.ss,ss.
Zet je deze verkeerd dan klopt de plaats niet.
Afhankelijk van de kwaliteit van je GPS gebruikt hij meer getallen achter de komma,
Dus afronden mag.
Oke, dat snap ik.
Maar ik was vandaag bijvoorbeeld bij Waterkasteel N51 55.170 E4 31.909
En BeeLine staat ingesteld op ddd mm.mmmm
Dus ik tik in 51'55.1700 N
004'31.9090 E
En dan geeft hij aan dat het 6 km verderop naar het Noord-Oosten ligt, terwijl ik er hooguit een paar meter vanaf stond.
Ik snap er geen bal van?!
-
Ik cache nu een tijdje met PDA met Tomtom. Tot nu toe alles gevonden, maar ik vind het mateloos irritant dat het pijltje steeds aan de dichtsbijzijnde weg 'kleeft'.
Ik heb nu BeeLine gedownload, om eens uit te proberen.
Maar hoe stel je nou het juiste formaat is van de coordinaten?
want ik kan alleen kiezen uit ddd mm.mmmm (maar dan heb je een M teveel)
ddd mm'ss.sss (lijkt me ook niet kloppen)
en ddd.dddddd
Moet je nou gewoon ddd mm.mmmm kiezen en als laatste m gewoon een 0 invullen? Of kom je dan op een verkeerde plaatst uit?
Alvast bedankt voor de hulp!
Angela
BeeLine juiste formaat coordinaat
in Navigatie Software
Geplaatst
Nou, ik ben vandaag weer terug gereden. En hij gaf nog steeds aan dat het coordinaat 6 km ten noordwesten lag. Maar als ik rondliep, veranderden de coordinaten niet.
En laat nou mijn huis 6 km ten zuidoosten van het coordinaat liggen! Dat maffe ding dacht dat ik nog thuis was!
Opnieuw gekoppeld, en toen gaf hij wel het juiste coordinaat aan. Alleen als je rondloopt, verandert het coordinaat niet mee. Raar toch?
Moet je dat nog op een of andere manier aanzetten of zo? Ik ga nog wel even vogelen vanavond, ik denk dat ik er zo wel uit kom.
In ieder geval kloppen die coordinaten nu wel, alleen de notitie is iets anders dan normaal met die graden en ' enzo.
Bedankt voor jullie hulp!