thegreenman
-
Aantal bijdragen
16 -
Geregistreerd
-
Laatst bezocht
Soort bijdrage
Profielen
Forums
Kalender
Berichten geplaatst door thegreenman
-
-
Hoi,
vandaag de nieuwe firmware geladen van mijn garmin 76. Op kousenvoeten op het platdak gaan staan, dus natte voeten, maar ben van verbazing bijna van het dak af gelopen. Bijna geen rode kater meer.
Ik constateerde minimaal 2,1 m afwijking,, voorheen minimaal 5 m.
Afgelopen zaterdag nog op de heide niet lager dan 4,8
Vraag is het nu de firmware of heeft men egnos aan staan ???
henk
-
Mogelijk iets gevonden !!!!!
Er blijkt een prog te bestaan, Mapdecode, die in staat moet zijn de maps geladen in Oziexplorer te converteren naar een vector formaat.
Ik heb dat prog op het net gevonden http://planeta.terra.com.br/informatica/do...de_download.htm
en ga daar eens mee stoeien
wie weet
U hoort nog van mij
-
dat is jammer, maar het zou toch mogelijk moeten zijn dit te converteren ??
*****************************************************
henk
*** Edit Bytheway: Vragen om illegale software wordt niet toegestaan op het forum ***
-
Ik heb tijdens het cachen "lopen" denken, f het mogelijk zou zijn jpg/bmp files te kunnen laden op mij garmin emap. Dit ipv vande basismap.
Uiteraard moet er dan gecallibreerd worden maar zou het niet mogelijk zijn gedetaileerde kaarten in te laden. Ik weet dat het mogelijk is in combinatie met dat dure progje van Garmin zelf. Maar (gejat van internet) kan daar nog geen kabouterkaarten inlebrengen en downloaden op mijn emap. Het zoe toch moeten kunnen. wie kan mij helpen >>>
henk
-
Het was niet eenvoudig en het toeval heeft mij geholpen. Deze "stok" is in werkelijkheid een portable infuus standaard. Alleen er moet nog een kromming aan de top zitten. Deze is klaarblijkelijk er afgezaagd.
Ik heb de "stok" gevonden bij Baco in IJmuiden, inclusief leren opbergtas.
Er zijn nog enkele to koop voor 4,50 euro. Das geen geld.
Haast u want ze zijn dus zo op.
green
-
Vandaag bij Baco in IJmuiden geweest en daar de ideale prikstok gevonden. Ik heb dat ding ergens eerder als foto bij een geocacher gezien. Het is een soort opvouwbare prikstok. In werkelijkheid is het een portable infuus standaard. Je kunt ze kopen voor 4,50 euro inclusief leren pocket.
Het merk is schurka. Als ik weer thuis ben zal ik een foto plaatsen.
Een ideaal ding.
-
Feit is het is een graveyard. Het is aan je zelf of je het gepast vind of niet. Het is aan je zelf of je over graven heen loopt of niet. Je kunt het ook anders bekijken. De makers wilde de cachers een mooie plek laten zien. Persoonlijk vindt ik oude begraafplaatsen het mooiste wat er is.
Als dat de bedoeling is geweest van de makers is mijn persoonlijk mening dat ik het niet erg vind.
Bepaal zelf of je het wilt of niet. Houd het daarbij. Als iedereen het niet gepast vindt komt de boodschap na verloop van tijd wel over.
-
de software gpswarn staat niet meer op yahoo, kan iemand het nog plaatsen ??
-
Ik kan de gpswarn file niet meer vinden op de site. Kan iemand hem nog een keer plaatsen ????
green
-
Team de rode Kater, Kijk naar de foto's op diverse loggings en zie de mascotte.
Wat mij betreft Greenman heeft te maken met mijn opleiding (bosbouw/landbouw) en zoals Kermit (sesamstraat) ooit eens zong "I'ts not easy being green"
Mijn tweede nick is Tokke, gekregen van mijn zusjes omdat ik vroeger veel met 27 mc spullen werkte, komt van tokkelen = praten
-
Onderstaande als reactie. Het lijkt er op alsof ik het ei van columbus heb gevonden.
Ik calibreer de map op basis van de rd coordinaten (heb geen bijbehorende map files) op 6 punten. Ik gebruik voor de omrekening http://home.wanadoo.nl/m.van.rossum/calc/index.htm
Da gebruik ik de rd naar wgs84. Ik moet dan wel de configuratie van ozie op graden, minuten, sec,sec zetten. Als ik dan de zaak heb gecalibreerd kom ik binnen de 10 meter van mijn huis uit. Dat is acceptable.
Ik begrijp nog steeds niets van die notaties in wgs84 soms graden, minuten,minuten soms graden , minuten,sec,seconden.
Kortom ik heb wel de jpg files maar niet de bijbehorende map files. Die ik heb gekregen passen er niet bij.
Ik gebruik de kaarten 1:50.000, ben dus nog op zoek naar 1:25.000
Maar goed het werkt, op naar de eerste cache met kaart
henk
-
Goed ik heb dus ozie explorer. Weet hoe de map gecalibreerd moet worden en heb digitale mappen van nederland.
Het probleem is echter dat als ik de map calibreer, ik pak de hoek coordinaten (RD) en laat de 4 hoekpunten omrekenen naar wgs84 graden minuten, minuten (ik denk dat dit ook de indeling is van de coordinaten op geocaching.nl.)
Als ik dan naar buiten loop een meting doe en de waarden opschrijf, terug naar mijn computer en de waarde opzoek op de kaart, kom ik verhoudings gewijs in timboektoe uit. In iedergeval buiten een afwijking van 100 meter.
Is dit normaal of gaat er iets mis ???
poi database
in Algemene vragen
Geplaatst
Je houd het niet voor mogelijk maar ik heb een gps72 gekregen.
Nu vergelijk ik deze met mij 76 en ontdek dat alleen amsterdag en rotterdam in de poi staan. Daar heije dus nix an, sprak de zunige boer.
Is het mogelijk je poi database aan te passen???
Ik weet uiteraard dat het ook kan dat je wp programmeerd, Maar wat als je dan "delete all waypoints" doet ???
wel is er iemand die dit al een s geprobeerd heeft.
green