Ik heb de suggestie van de Prof opgevolgd en ben op zoek gegaan naar het GPS Kernetpunt N51 g 32,8110m E 4g58,5755m en wat blijkt? Op 0,78 cm nauwkeurig, dus met die afwijking valt het wel mee.
Wat heb ik geleerd?
-In het vervolg de cache opdrachten beter lezen
-Ik heb een kernnetpunt gevonden, een leuke wetenswaardigheid ga ik zeker meer over lezen
-Ik met mijn vraag serieus wordt genomen in dit Forum, en reacties heb gekregen waar ik ook iets mee kan doen bij een volgende cache, die er zeker gaat komen!!
Kortom bedankt allemaal
Wie kan mij helpen?
Ik gerbruik nu twee weken een Etrex Vista en wilde op zoek gaan naar de Big birtday cache met de coordinaten N 51° 33.633 E 005° 00.867 (WGS84).
Ik heb echter een forse afwijking moeten constateren, toen ik de cache (op basis van de foto) toch had gevonden kreeg ik als coordinaten N 51° 33.xxx E 005° 00.xxx (WGS84).
Je zult begrijpen dat ik met deze afwijking niet veel caches meer zal vinden.
Maak ik ergens een fout? en zo ja wat moet ik doen om deze te herstellen?
Afwijkende coordinaten tot een cache; Wie helpt
in Starters vragen
Geplaatst
Wie kan mij helpen?
Ik gerbruik nu twee weken een Etrex Vista en wilde op zoek gaan naar de Big birtday cache met de coordinaten N 51° 33.633 E 005° 00.867 (WGS84).
Ik heb echter een forse afwijking moeten constateren, toen ik de cache (op basis van de foto) toch had gevonden kreeg ik als coordinaten N 51° 33.xxx E 005° 00.xxx (WGS84).
Je zult begrijpen dat ik met deze afwijking niet veel caches meer zal vinden.
Maak ik ergens een fout? en zo ja wat moet ik doen om deze te herstellen?
Ik gebruik een Etrex Vista met metroguide 4.0.
Instellingen zijn als volgt:
-softwareversie 3.20
-Waas ingeschakeld(uitgeschakeld hetzelfde resultaat)
-positieformaat hddd°mm.mmm'
-kaartdatum wgs84
mvgr & bvd,
luxo