-
Aantal bijdragen
324 -
Geregistreerd
-
Laatst bezocht
-
Gewonnen dagen
1
Soort bijdrage
Profielen
Forums
Kalender
Berichten geplaatst door bastos
-
-
Aanwijs vingertje werkt nu terug weer( ook met ad-blocker aan).
-
Hier ook,met Opera.
-
En als ge alles eens verwijderd(gpx),en terug herbegint?
-
-
Axialinea bestia.
-
Ook van onze zuiderburen,fijne feestdagen!
-
Oké,bedankt,dan ligt het niet bij mij!
-
Wanneer ge een geocaching code opent,verschijnt er bovenaan moeilijkheid en terrein,sinds deze morgen staat dat er bij niet meer op.
Zijn er nog die dat fenomeen hebben??
-
-
Dus jullie geven mij allemaal ongelijk,als belg zal ik daar proberen mee te leven.
Ik zal dan ook geen vraag meer stellen op deze site aangezien jullie mij toch niet/kunnen /willen helpen.
Sluiten die handel!!!!!!!....
ps: prachtig gemaakt teamdanhoff,een oranje mutske had me beter gestaan.
sluiten die handel!!!!
-
Begrijp nu toch eens dat de coords in # 1 zijn gecopieerd van een site,ik heb niets weggelaten die stonden erzo.
Ik heb alleen gevraagd om een prog. om deze om te zetten,zodat ik die bewerkingen b.v. geen vlel malen hoef te doen.
Had men mij eenvoudig geholpen,en niet aangepast,was al die heisa niet gebeurt,Mijnheer BJORRI.
-
Waarom werd mijn openingszin veranderd,en stukken weggelaten,en als ontwikkelaar zou u moeten weten dat na 48' nog 3 cijfers komen ,en éénmaal 000
-
Nu over mijn openingspost zeveren dat er iets anders stond is gemakkelijk(en uw gelijk proberen te halen).
Deze is namelijk helemaal aangepast,en dat vindt ik ronduit gemeen.
Maar ja,t'is weer nen belg die worden toch gekl**t door de hollanders.
En verder sluit ik mij aan bij mezelf.
- 2
-
Van google al gehoord,wel geef zinkweg in,boven rechts klik je op de coords,en dan verschijnt dit:
als je deze coords omzet (met u site n.b.) krijg je iets heel anders dan uw nullen vanachter.
Maar laat maar,ik los het zelf wel op,vraag gewoon een simpele uitleg en het wordt een discusie
toch bedankt.
-
Dat is bij benadering,het moet juist zijn(niet met de pet er naar gooien)
Als ge de gemeente zinkweg neemt op wikipedia,krijgt u 51°48 nb 4°23 ol
Dan hebt ge 51.801389 4.388611 dat omgezet geeft
N51°48.083 E004°23.317 , en volgens uw site uitgerekend.Dit moet juist zijn op enkele meters na ,ja,maar geen honderden meters.
-
-
neen,proximus(het vroegere belgacom).
NU , pas is de site terug,ik zal maar hout vasthouden zeker!!!!!!.
-
Ja, ik heb een andere geprobeerd:error,pagina not found.
-
Wat denkt ge hiervan?
-
Wat is daar nu belachelijk aan,zo komt het toch over.
-
Ik heb geprobeerd met ,en zonder spaties.
-
We gaan het opgeven zeker,krijg het niet opgelost.
-
Dit zou het helemaal moeten zijn.
-
dan krijg ik dit.
Kleine Taalvraag - Engels
in Algemene vragen
Geplaatst
I'm going to be a multi-cache walk