-
Aantal bijdragen
241 -
Geregistreerd
-
Laatst bezocht
-
Gewonnen dagen
2
Soort bijdrage
Profielen
Forums
Kalender
Berichten geplaatst door silkwood
-
-
Wat wel een tip is die werkt voor de meeste multi caches:
- Gebruik het in bovenstaande berichtjes genoemde tooltje.
- Trek vervolgens een ster er van af voor moeilijkheid en een ster er van af voor terrein.
Goede opmerking. Ik heb blind het tooltje gevolgd. Naar aanleiding van dit draadje/opmerking heb ik een van multi van mij er een ster afgehaald. De multi was 12 km wandelen over goed begaanbare paden. Van drie naar twee sterren dus.
-
Daarnaast kan je (zij het niet zo frequent) ook ** tegenkomen. Hiermee wordt machtsverheffen bedoeld.
Dus A**B met A=3 en B=4 betekent : A*A*A*A oftewel 3*3*3*3= 81
-
Mogelijk gebruik je firefox en heb je een html-code fout staan. Het bewaren van de wijzigingen lukt dan niet meer. Oplossing wijzig je handtekening in IE.
Hier is al een draadje over geweest
-
Naast het aantal speelt ook de positie van de satellieten een rol.
-
-
Helemaal met Peetee eens. Zodra een cache het archief in gaat trek ik mijn Geo d'Or in.
Overigens heb ik niet al mijn Geo d'Ors uitgereikt. Hierdoor ben ik altijd in staat er één te geven.
-
Dit gaat direct
-
Ik zie hem ook niet staan, maar ook niet in de broncode. Ik vermoed dat er iets mis gegaan is met updaten.
Ik heb jouw handtekening met aanvulling gekopieerd in mijn handtekening en kijken of dit wel lukt.
Tzt zal mijn eigen handtekening er weer staan.
-
Plak bijvoorbeeld deze tekst in de code van de cachepagina:
<img src= "http://www.geocaching.nl/utils/GeodorBanner.php?wp=GCJ5X4">
-
Volgens mij mis je Pinetum 't Vinkennest by Kissieszoekers (GC172KP).
-
Voor 95% van de geocaches is WGS84 het juiste coördinatenstelsel. Voor andere doeleinden kan je het zo laten staan, behalve als je coördinaten uit een andere bron handmatig wilt invoeren. Nadat je hebt ingevoerd en van stelsel wisselt, rekent de GPS ze automatisch om.
-
De GC-tool van GPSgek (ww.gpsgek.nl) gebruik ik vaak om even snel een coördinaat in google te zetten. Daarnaast kan deze applicatie nog meer. Een puzzelcache had ik hiermee in no-time opgelost. Zonder had ik er veel langer over gedaan.
-
Naast WGS84 ben ik ook wel eens UTM-coördinaten tegengekomen of ook wel 31U afgekort. Ook op andere vlakken zal je wel eens iets tegenkomen dat nieuw is. Laat je hierdoor niet uit het veld slaan. Er zijn genoeg mensen die je graag willen helpen.
Het leuke is dat je juist door puzzelcaches je gaat oriënteren in gebieden waarbij je vroeger nooit hebt stilgestaan.
Het is echter niet de bedoeling om oplossingen van puzzelcaches op het forum te bespreken. Houd het algemeen of stuur een mailtje naar de owner.
-
Op .com bestaat een Rainbow maar dat account is nog niet gevalideerd.
Als je ook op .com als Rainbow caches wilt registreren, heb je als het goed is een mail ontvangen. De instructies die daar op staan moet je eerst uitvoeren.
-
Het meest voor de hand liggende hulplijntje is de cache-eigenaar. Meestal zijn ze bereid om bij een puzzel een extra hint te geven. Zolang de eerste drie plaatsen nog niet zijn vergeven is de kans groot dat je geen antwoord krijgt dat je verder helpt.
In het veld kan het ook gebeuren dat je een waypoint of de cache niet kan vinden. Dan komt het op je geocachenetwerk aan. In de loop der tijd zal dit groeien. Enkele cache-eigenaren geven hun telefoonnummer ook in de beschrijving aan als hint en anders kan je telefoonnumers soms vinden in het profiel.
Voordat ik een lastige cache ga doen kijk ik eerst wie hem al gedaan heeft hem kijk ik of er mensen bij zitten waar van ik het nummer ken. Zeker als de cache verder van huis ligt en je niet zo snel in de gelegenheid bent voor een herkansing.
-
Hebben jullie al eens eerder foto's geplaatst?
Eventueel mag je de foto's naar mij mailen en zet ik ze als note op de pagina en kan je of naar de note verwijzen of een link naar de foto's aanbrengen in je log.
-
If you have paid by eCheck, it can take 4-6 days before your payment clears. When we receive a message from PayPal we will notify you that your subscription is ready.
This membership does not exist.
Dit bovenstaande kreeg ik te zien toen ik mijn nummer intoetste........ik vond dit nummer in een mail dus ik heb het maar eens ingetoetst.......daar het begon met een s-.
Ook zag ik dat er een item nummer bijstond, wat kan ik daarmee......waar moet ik dat invullen?
Tja ik ben nogal een leek op dit gebied....zie je wel !!!
Alle gegevens heb ik volgens mij........kan ik hiermee nog wat?
Of moet ik toch maar gaan mailen?
groetjes daantje
Dit zijn de te doorllopen stappen:
Follow these steps:
1. Log in with your Geocaching account. If you have not created one yet, click on the "my cache page" link and follow the link to create an account.
2. Visit http://www.geocaching.com/subscribe after logging in. (AOL Users: <A HREF="http://www.geocaching.com/subscribe">click here</A>)
3. Enter in the above subscription code into the box provided on the subscription page.
Heb je deze stappen al doorlopen? Probeer het anders nog eens.
-
ik was te snel met antwoorden of niet wakker. Ik heb ook alleen het waypoint bovenaan.
Ik gebruik pocket query en GSAK en dat gaat goed.
-
Neem in plaats van de loc-file eens de gpx-file. Hierin staan dan de coördinaten van A, D, E en G. Voor B, C, F en de stash moet eerst informatie worden gevonden die in een kleine berekening moet worden verwerkt en kan dus niet direct in de GPS worden geladen.
Het invoeren van de onbekende coördinaten doe je in het veld met de optie Markeer en vervolgens de coords aanpassen.
-
Silkwood, heb jij een andere dan de Etrex Legend? Ik zie namelijk geen "herzie waypoint" staan en elke Etrex werkt net even iets anders.
Je hebt gelijk. Ik dacht dat mijn oude GPS een Etrex legend was, maar het is gewoon Etrex.
-
Om met de Etrex te projecteren selecteer je het waypoint van waaruit je moet projecteren en kies je in het menu (herzie waypoint) de onderste optie "projectr". Vul de afstand in 100 m nauwkeurig in en de hoek in graden en kies 'ga naar' om er direct heen te gaan of 'bewaar'.
Omdat de nauwkeurigheid van 100m vaak te weinig is kan je ook projecteren door van de richting 180 graden af te trekken of op te tellen en te kiezen voor de optie 'ga naar waypont', zoals je eigenlijk altijd doet. Het pijltje van de GPS gebruik je dan andersom. Het wijst dan naar het punt waar vandaan je moet projecteren en als op de GPS de juiste afstand staat en de juiste hoek, ben je er.
-
Ik denk dat het probleem inderdaad een instelling is in de representatie.
N 52.05.103, E 005.13.763 is gegeven in het formaat Graden Minuten (waarbij minuten ook decimalen hebben, dus 5.103 minuten is 5 minuten en 103 duizendste minuten.
Eigenlijk schrijf je daar geen punt tussen de 52 en de 05.103, voor de duidelijkheid.
Het coordinaat dat jij geeft (N52.08.736, E005.22.873) is denk ik in het formaat Graden (waarbij graden ook decimalen hebben, dus feitelijk 52.08736 graden).
Als ik het ga omrekenen van het ene formaat naar het andere kom ik ook ongeveer op dezelfde plek uit.
Dus als je op je gps iets kan instellen op dat vlak, dan zou het goed moeten komen
Helemaal mee eens. Ik heb het ook nagerekend en kom tot dezelfde conclusie.
Ingesteld staat gg,ggggg in plaats van gg mm,mmm
-
We zijn er stil van en leven mee met de naasten van Coen. Dagelijks maken we gebruik van de vele zaken die Coen voor geocaching.nl heeft gecreëerd. Hoewel ook wij Coen niet persoonlijk hebben ontmoet lijkt het toch of een goede vriend van ons is heengegaan.
Reintje bedankt voor al je inzet. De herinneringen die je bij ons achterlaat zijn groot, maar staan slechts in schril contrast bij de leegte die overblijft bij familie en vrienden.
Guus en Joke
-
Dus trek je niets aan van de rest en doe gewoon wat je zelf leuk vindt, Dan komt het altijd goed.
Als je van anderen niets aan zou moet trekken, moet je ook geen mening vragen.
welke gps???
in Garmin
Geplaatst · bewerkt door silkwood
In ben van de Etrex overgestapt naar de Venture cx (verloren in de trein ) en vervolgens naar de 60CX. In eerste instantie dacht ik dat het kaartje een stukje plezier wegnam, maar dat valt reuze mee, of juist het tegenovergestelde. Je loopt efficiënter, waypoints zie je links of rechts van het pad liggen. Overigens schakel ik de laatste meters toch nog vaak over op de pijl als er weinig variatie op de kaart te zien is.
Het klopt dat de kaarten een extra uitgave is, deze afweging moet je zelf maken.
Overigens heeft de 60-serie een beter en sneller ontvangst dan de extrex (en venture), dus daar ga je echt op vooruit.
Qua kosten en zeker met de huidige dollarkoers is aanschaf in de VS een aanrader (zie ander draadje). Je moet wel even wachten en met de vrije dagen op komst is dat minder. Maar voor het verschil heb je wel de set kaarten gekocht.