-
Aantal bijdragen
28 -
Geregistreerd
-
Laatst bezocht
Soort bijdrage
Profielen
Forums
Kalender
Berichten geplaatst door deklarinettist
-
-
Sindsdien zie ik niet meer het rode vinkje bij de caches die wij reeds hebben gevonden.
Volgens mij is het rode vinkje omgezet naat een emoticon_smile.
Dus je ipv een rood vinkje zie je nu een geel
Inderdaad, bedankt voor de snelle reactie
-
Misschien heb ik wat gemist, maar volgens mij is recent geocaching.com uit de lucht geweest voor aanpassingen/onderhoud.
Sindsdien zie ik niet meer het rode vinkje bij de caches die wij reeds hebben gevonden.
Moet hier iets anders worden ingesteld of zijn ze echt weg?
-
Dat wordt een mooie optie erbij, nu nog ff w8 tot de foutjes eruit zijn.
-
Alvast allemaal bedankt voor het meedenken, ga dit vandaag nog eens allemaal bekijken. De laaste keer dat ik ze heb geladen staan de oorspronkelijke coördinaten in de cachbeschrijving op de Oregon, terwijl ze wel corrected staan in GSAK!
-
wij klikken altijd rechts en op edit listing en passen daar de coordinaten van de cache aan, altijd goedVanuit de door mij gemaakte pocketquery in GSAK heb ik een aantal mistery caches geselecteerd die door mij zijn opgelost.
Met de rechter muistoets klik ik, en selecteer: Corrected Coordinates en vervolgens voor ik de juiste coördinaten in voor deze cache en klik daarna op save
Bij de cacheomschrijving zie je dan vervolgens de nieuwe coördinaten bij de beschrijving met daarachter in rood : corrected
Heb het juiste type GPS geselecteerd, Oregon 300/400 en daarna wil ik de caches naar de GPS zenden, dit gebeurt ook, en ze staan er ook in, maar niet met de gecorrigeerde coördinaten
Wie kan mij hiermee helpen, doe ik iets verkeerd?
Als ik dat doe bij de reeds gecorrigeerde caches zie ik rechtboven de gecorrigeerde coords, maar in de gps heb ik de oorspronkelijke
-
Vanuit de door mij gemaakte pocketquery in GSAK heb ik een aantal mistery caches geselecteerd die door mij zijn opgelost.
Met de rechter muistoets klik ik, en selecteer: Corrected Coordinates en vervolgens voor ik de juiste coördinaten in voor deze cache en klik daarna op save
Bij de cacheomschrijving zie je dan vervolgens de nieuwe coördinaten bij de beschrijving met daarachter in rood : corrected
Heb het juiste type GPS geselecteerd, Oregon 300/400 en daarna wil ik de caches naar de GPS zenden, dit gebeurt ook, en ze staan er ook in, maar niet met de gecorrigeerde coördinaten
Wie kan mij hiermee helpen, doe ik iets verkeerd?
-
Hier ook.....
Hier gelukkig ook weer
-
Geocaching.com ligt er weer uit voor onderhoud krijg de volgende melding:
Geocaching.com is temporarily down for maintenance. We apologize for any inconvenience that this might cause. While you are waiting, may we suggest:
Gevonden Caches
in Storingsmeldingen
Geplaatst
Stem uitgebracht op GS, om de smiley iets vetter te maken.