-
Aantal bijdragen
780 -
Geregistreerd
-
Laatst bezocht
-
Gewonnen dagen
37
Soort bijdrage
Profielen
Forums
Kalender
Berichten geplaatst door StefandD
-
-
Ziet BaseCamp je track wel? Dan kan je de track exporteren en handmatig in Connect uploaden.
-
Een paar mogelijke oorzaken zouden kunnen zijn:
- Klopt je found database wel? Country, State en County overal ingevuld? Database gerefreshed?
- Staan de instellingen in FSG goed? Zijn de Found database en User Geocaching Name goed ingevuld?
- Gebruik je de laatste versie van GSAK (8.2.1.192) en FSG (4.4.09)?
De output wordt als html-code naar het klembord gekopieerd. Als de pagina niet uit zichzelf tevoorschijn komt even plakken in Kladblok en opslaan als html-bestand.
-
Ik kan twee dingen verzinnen:
1. PQ (of GSAK export) in BC importeren en daar een route/track van maken. Wel even de optimale route bepalen door met de volgorde van de caches te schuiven.
2. In GSAK de macro CacheRoute3 gebruiken. De output kan je exporteren naar gpx. Eventueel in BC importeren en aanpassen als je daar behoefte aan hebt.
Sowieso werkt dit alleen lekker met traditionals en opgeloste mysteries.
Voor multi's en andere soorten blijft het behelpen omdat de cachelocatie niet altijd de startlocatie is. Hiervoor moet je cache voor cache bepalen welk WP de startlocatie is.
-
Ik denk eerder aan een reken- en/of tikfoutje van de cacher dan aan een afwijking in de apparatuur.
-
Ook ik wil graag aan de slag met kaarten downloaden. Ik heb een garmin etrex vista HCx en heb de fietskaarten van de benelux gedownload. Ik heb nu het bestand open fietsmap (BNL).gmap op mijn pc staan, maar openen in mapsource lukt niet. Ik kan ook geen setup exe vinden. Heeft iemand hier ervaring mee?
De gmap is de Mac-versie van de kaart. Heb je niets aan op een pc.
Ga naar openfietsmap en download de openfietsmap.zip. Pak hem uit (rechter muisknop -> Alles uitpakken) en je ziet een setup.exe staan.
-
Dat heet 'projecteren'. In mijn Oregon zit het onder de waypoint-eigenschappen als allerlaatste optie. Zal bij de Montana niet of weinig anders zijn.
-
Met deze macro kan je een bepaald aantal caches in een database in één kaart laten weergeven in GSAK.
-
Wat gebeurt er? Krijg je een foutmelding?
Zie je hem niet in je gps? Heb je er niet te veel caches in staan?
Hoe ver is de cache bij jou vandaan? Caches die ver weg zijn worden niet getoond.
Kijk in de map \Garmin\GPX\ op je gps. Daar zou een bestand moeten staan met als naam de code van de cache, dus iets als GC12345.gpx.
-
Windows ziet de huidige generatie gps'en gewoon als een extra drive, net als bv een USB-stick. Hoef je geen extra drivers voor te hebben. Pas als je gaat stoeien met caches overzetten vanaf Geocaching.com heb je te maken met drivers, maar die kan je gewoon van de website downloaden.
Ik gebruik zelf een Oregon 450t en die heb ik gebruikt onder XP, Vista, 7 en 8 en nog nooit problemen gehad.
Voor het type kan ik je niet adviseren, dat is een persoonlijke keuze. De werking is min of meer hetzelfde, het grote verschil is snelheid en de capaciteit. De een kan meer caches en waypoints aan dan de ander, waarbij de 62s momenteel koploper is. Ook het kompas is belangrijk, een 3-assig elektronisch kompas is heel fijn bij het cachen.
Als je nog een paar weken geduld en het geld er voor over hebt kan je wachten op de Oregon 600, die schijnt een bijna onbeperkte hoeveelheid caches te kunnen bevatten. Het is een touchscreen, maar diverse fora melden dat deze beter beeld heeft dan de bestaande gps'en.
-
Bij mij werken ze als je ze in de map /Whereyougo/ (dus niet in Wherigo/Map/) zet.
Vanaf de PC: Computer\GT-Ixxxx\Phone\WhereYouGo.
-
Stel in --> Geocaches --> Chirp zoeken op Aan zetten.
Dan naar een chirp gaan en geduld hebben. Kan wel een paar minuten duren...
-
Sinds gisteren is Internet Explorer 10 voor Windows 7 beschikbaar:
http://webwereld.nl/nieuws/113523/internet-explorer-10-beschikbaar-op-windows-7.html
-
Tot nu toe heb ik drie keer een reload gezien. Inderdaad op dezelfde plek of net een beetje uit de buurt. In alle drie de gevallen zijn de oorspronkelijke caches gearchiveerd. Ik heb wel vaker gezien dat een verstopplek een tweede leven krijgt, maar bij deze drie gevallen heet de nieuwe cache hetzelfde als de oude cache, maar dan met reloaded er achter.
Vergelijk maar:
De Hoge Hil en De Hoge Hil Reloaded.
Wolphaartsdijk Watersnoodramp 1953 en Wolphaartsdijk Watersnoodramp 1953 Reloaded.
De Oude Zwemplek en De Oude Zwemplek Reloaded.
Het alleen veranderen van de coördinaten is imho geen reloaden.
-
Database --> Copy/Move Waypoints (of Database --> Waypoints verplaatsen/kopiëren als je GSAK in het Nederlands gebruikt).
-
Gedaan. Maar ik ben bang dat louwtjievdw het gaat worden. Die krijgt wel heel veel stemmen...
P.s. linkje in eerste post werkt niet als je er op klikt. Hier nog maar een keer:
-
Bedankt! Mijn finds op de gemeentekaart kloppen weer.
Nu heb ik 430 finds in de gemeente Goeree-Overflakkee .
-
Wat is een goede reden?
Persoonlijk zou ik twee caches aan weerszijden van een rivier of kanaal van 25m breed acceptabel vinden. Er is immers geen mogelijkheid om ze te verwarren.
Of dit in de praktijk wordt goedgekeurd weet ik niet, in elk geval niet als de regels strikt worden gehanteerd.
-
Jammer dat er op .com geen forum is.
Die is er wel: http://forums.groundspeak.com/GC/index.php?showforum=122.
Maar die hebben het niet zo druk.
-
Foutmelding
in Forum
Het forum was gisteren niet bereikbaar, dus ik neem aan dat de update gedaan is. Helaas is de fout er nog steeds...
-
Ik weet niet of het er mee te maken heeft, maar er is net een nieuwe versie van de Communicator, 4.0.4. Bij mij werd er geen update-melding gemaakt en Chrome kan best wel moeilijk doen over plug-ins die niet up-to-date zijn.
-
Met JaVaWa Device Manager kan je de naam van een kaartenset aanpassen.
gmapsupp kan je bv hernoemen naar osm benelux en de andere naar osm spanje.
-
Wat gebeurt er? Krijg je een foutmelding of zo?
Een beetje aan de late kant misschien, maar een back-up van je kaarten maken met JaVaWa GMTK voorkomt een hoop problemen in de toekomst.
- 1
-
Foutmelding
in Forum
Sinds vandaag krijg ik een foutmelding als ik "Bekijk nieuwe inhoud" aanklik.
Zowel in Firefox als IE krijg ik:
Fatal error: Call to a member function searchResultsAsForum() on a non-object in /home/geocaching/domains/geocaching.nl/public_html/forum-7nUT6/admin-21zxc/applications/core/modules_public/search/search.php on line 654Ik gebruik sinds een paar dagen Windows 8 Pro, maar gisteren deed deze functie het nog.
Hebben hier meer mensen last van?
-
Ik zie net een kleine typo: In bericht 74 (Je hebt de meest recente versie van GSAK) staat "verise" in plaat van "versie".
Voor de rest: complimenten voor het werk dat je er in steekt!
Activiteiten Naar Garmin .com Uploaden
in Algemene vragen
Geplaatst
Kijk eens in de instellingen van de tracklog: Stel in -> Tracks -> Tracklog.
Weet je zeker dat deze op opnemen staat? Het lijkt er namelijk op dat dat niet gebeurt. En dan is er geen track om op te slaan.