-
Aantal bijdragen
38 -
Geregistreerd
-
Laatst bezocht
Soort bijdrage
Profielen
Forums
Kalender
Berichten geplaatst door Zompies
-
-
Ik heb een Garmin 60CSx, maar die krijg ik in de verkenner niet zichtbaar. Iemand een idee waar ik iets moet instellen?
hoofdmenu
instellingen -> interface - > USB massa opslag.
Dan wordt je MicroSD kaart zichtbaar op je PC
Je basisgeheugen wordt helaas niet zichtbaar.
-
Vooral als het een lang getal is, tel jij je suf.
Volgens mij kan het ook makkelijker met de functie REST in MS-Excel.
Als je het deelt door 9 houd je een restgetal over.
Bijvoorbeeld : 123456
1 + 2 + 3 + 4 + 5 + 6 = 21
2 + 1 = 3
=REST(123456;9)= 3
Geotrail
Even een kleine aanvulling... als stapeltellen op "9" eindigt, zie je in je formule "0"...
Dus voor GC2H054 (daar heb ik 'm nu nodig) heb ik het volgende uitgepuzzeld (K9 is het veld met de telling):
=ALS(REST(K9,9)=0,9,REST(K9,9))
vwewah
(voor wie er wat aan heeft)
Een kleine uitbreiding van de formule lost ook dit probleem op.
=ALS(REST(B1;9)=0;9;(REST(B1;9)))
Waarbij B1 de cel is waar het te stapeltellen getal in staat.
Zompies
-
Dit coördinaat in verschillende weergaven
N 52° 40.073 E 004° 51.255
Normaal GPS Coordinaat (WGS84 Datum)
Decimaal 52.66788 4.85425
DDD MM.MMM N 52° 40.073 E 004° 51.255
DDD MM SS.SSS N 52° 40' 04.368" E 4° 51' 15.300"
in NAD27
DECIMAAL 52.66903 4.85188
DDD MM.MMM N 52° 40.142 E 004° 51.113
DDD MM SS.SSS N 52° 40' 08.508" E 4° 51' 06.768"
in RD
X=118948 Y=520180
in UTM
31U E 625386 N 5836939
Op de cache pagina kun je ook op de link andere conversies klikken, dan zie je de meeste van bovenstaande ook.
Er zijn er natuurlijk nog veel meer, maar die worden zelden gebruikt.
-
Helaas ben ik als ik Nederlands, Frans of Catalaans activeer de inghoud van het onderste kaartje kwijt.
De tekst Bekijk een grotere kaart is er wel, maar de inhoud niet.
De grotere kaart werkt overigens wel gewoon.
Kies ik Duits of de overige talen, dan is de inhoud er wel.
Wellicht een kleine correctie noodzakelijk???
-
beste cachers,
we hebben ooit in de wandelgangen gehoord dat je ergens een route kan ingeven (bij voorbeeld amsterdam parijs )en dat je dan alle caches kan zou kunnen zien die langs de snelweg liggen, helaas hebben we het nog niet kunnen vinden.
wie kan ons helpen.
gr de limoncellos
In Google earth een route plannen en opslaan als kml of kmz file
Dan in Pocketquery bij Find Caches Along a Route
Je route file inlezen, de maximale afstand route-cache invoeren en je krijgt de file per e-mail thuis gestuurd.
Er kunnen maximaal 500 caches ingelezen worden en de totale route niet langer dan 800 km.
Succes
-
Bij Get Mail: ongeveer in het midden: After matching download: delete aanvinken, ipv leave on server.
PN
Bedankt, maar dat heb ik gedaan, echter doet die dat niet...
Tevens ook bij Gmail de optie aangezet na het downloaden via POP3 de mail te verwijderen..
Maar geen resultaat
Bij Gmail instellingen "doorsturen en POP/IMAP"
Tabblad "Downloaden via POP "
punt 2 Wanneer berichten worden geopend met POP GMAIL KOPIE VERWIJDEREN kiezen
Succes
-
-
Hallo,
Ik selecteer in mapsource een aantal cache's die uit mijn gps komen.
Ik maak dan een vogelvluchtroute en deze gebruik ik dan op mijn toer...
Wat ik nu zou willen is dat gsak deze selectie ook kan invoeren en de user flag voor deze cache's aanzet.
Zodoende kan ik deze cache's als html uitvoeren voor mijn pda en eventueel de spoilerfoto's downloaden.
Weet Iemand of dit mogelijk is in gsak?
Groeten
dagger
Ik doe het andersom, selecteer in GSAK een middelpunt, maak een filter met een bepaalde straal.
Maak een kaart in google maps
Kijk wat er weg kan en verschuif zonodig het middelpunt
Geef die een user flag en sluit die uit in het filter.
Importeren spoilerfoto's
Dan een export naar Mapsource.
Route bepalen en waypoints en route naar GPS pompen vasnuit Mapsource.
Werkt bij mij perfect.
-
Wij zullen vast wel een gaatje kunnen vinden in onze agenda.
Wij komen graag net als vorige keer.
-
ja zo heb ik het idd geprobeerd , niet gelukt
moet er enkel een lijn zijn met de home coorden of moet die 3/4 andere lijntjes die er al staan blijven staan
deze heb ik natuurlijk verwijdert
Gewoon zo bijv.:
Home, N 52 40.102, E 004 50.341
BBQ , N52 15.645, E6 13.179
Keulen, N50 56.895 E7 00.368
Succes
-
Ik heb nu een soort wandelstok van Leki, die me prima bevalt. Je kunt hem inschuiven en zo aan je rugzak vastmaken. Echt ideaal, heb hem trouwens gekregen als verjaardagscadeau van SolidRock, die hem al eerder gehad.
Maar eerst gebruikte ik een paraplu met een punt. Ik had de stof er tussen uit gehaald en de pinnen met tape vastgeplakt aan de 'stok'. Hij was langer en daardoor wat onhandiger dan die Leki, maar als prikstok ging het echt prima. Dit kostte me dus niks, want ik gebruik nooit een paraplu.
Misschien dat je hier wat aan hebt,
Lighthouse777
Ik gebruik vaak een tak, maar ik heb dan meestal de pech dat die afbreekt. Ook neem ik af en toe 'gewoon' een wandelstok mee, maar een oprolbare prikstok is toch wat handzamer. Vandaar ...
Maar evengoed: bedankt voor je reactie!
Baco in IJmuiden heeft ze regelmatig.
Ze heten dan oprolbare infuushouder. Daar moet je een stukje afzagen.
Succes
-
Neem ze dan wel telescopisch, dat neemt wat makkelijker mee in je rugzak.
Fred
-
Zou kunnen alleen is dit nieuw terwijl we hem toch al enige tijd hebben
Zou vervelend zijn als ie er onderweg mee stopt
Mijn Etrex vista had hetzelfde verschijnsel, bleek een slechte verbinding tussen de printplaatcontacten en het displaycontact te zijn.
Is bij Correct gerepareerd en dat is nu verholpen, maar de beroemde joysticj is er al weer mee oopgerhouden na 3 maanden.
succes
Fred
-
Hallo allemaal,
Ik voreg mij af of het mogelijk is de kleuren van de topo kaarten aan te passen? Ik vind de huidige kleurstelling niet zo prettig en erg afwijkens van oude (paieren) stafkaarten..
Gegroet L van Team LeF
Ja, hier was kort geleden een draadje over, weet zo gauw niet waar, zoek even bij Mapsource
wat dacht je hiervan:
http://forum.geocaching.nl/index.php?showtopic=11554&hl
Zompies
-
Wie kent een weg in duitsland met oppikkers ( tradi's) die je wandelend kan doen. Ik bedoel zoiets als de Emsauenweg of de Ahornweg. Maar die hebben al veel in het archief, omdat ze ermee ophouden.
Ik zou dan graag in etappes zo'n weg doen, zodat je na verloop van tijd de serie compleet hebt en veel weekendjes weggaat om te cachen.
Het liefst ook niet te ver over de grens, en dan ter hoogte van Overijssel (Drenthe, Gelderland).
En nu ik toch bezig ben: als iemand zin heeft om mee te gaan? Wij zijn met z'n tweeen en een hond. En cachen meestal in het weekend.
Laat maar horen.........
Fossa Eugeniana bij Venlo/Arcen over de grens. Een serie, soms met bonus, van verschillende makers.
De meeste zijn lopend te doen.
Succes
Fred
-
Wij kregen geen mail van de organisatie maar willen graag komen als de datum ons schikt.
wij gaan al wat jaartjes mee.
Groeten
zompies (Annemieke & Fred)
-
Helaas, ook wij zijn 4 maanden te jong
Suc6
-
Kan iemand mij vertellen hoe ik bestaande routes of tracks, van bv GPStracks.nl, of die ik in Mapsource heb staan, kan exporteren naar Garmin Mobile XT.
Dat zou volgens Garmin met de laatste versie van Mapsource moeten kunnen. Die kent de XT
Dan upload naar GPS
Kijk dan in mijn gegevens beheren routes dan staan daar de bestemingen en afstanden er in, je ziet de route met begin vlag en eindvlag!! .
suc6
-
Omdat het kaartmateriaal van tomtom voor de pda niet meer vernieuwd wordt denk ik erover om iGO te gaan gebruiken. Wie weet een eenvoudige manier om tomtom poi's (zoals b.v. de gsak export) te converteren naar het iGO formaat. Of is er een manier om die direct vanuit gsak te exporteren.
Waarop baseer je dat TomTom voor pda geen kaarten vernieuwd???
Voor Navigator 6 zijn per 1 mei weer nieuwe kaart updates beschikbaar.
http://www.tomtom.com/products/maps/select...age=5&P=327
Voor navigator5 zijn geen updates meer voorhanden.
-
De Zompies komen uit Heerhugowaard
Downloaden Pq's Met Gsak 8.0..0166 Gaat Fout.
in G.S.A.K.
Geplaatst
Heb je toevallig bij het tabblad advanced "download all Pocket Queries not yet downloaded" aangevinkt
Dan krijg je namelijk alles binnen.