Chripa Geplaatst 18 augustus 2014 Share Geplaatst 18 augustus 2014 Ik ben in bezit van een GPS merk :' Garmin GPSmap 60Cx ',waarmee ik het volgene probleem heb. Wanneer ik vanwelk een gegeven coordinaat ook, een projectie moet uitvoeren van X graden en y mtr ,.kom ik steeds weer uit op het coordinaat van mijn thuislocatie, i.p.v.het coordinaat waar ik naar toe geprojecteerd heb. Vraag ; Wie kan mij helpen bij de oplossing van dit probleem? Bij voorbaat dank voor de te nemen moeite. Chripa. Link naar opmerking Deel via andere websites More sharing options...
regenboog2 Geplaatst 18 augustus 2014 Share Geplaatst 18 augustus 2014 Dat is raar, ik zou haast denken dat je het nieuwe waypoint niet goed opslaat. Link naar opmerking Deel via andere websites More sharing options...
GeoVio Geplaatst 19 augustus 2014 Share Geplaatst 19 augustus 2014 Kan je aangeven welke stappen je hebt gedaan? Link naar opmerking Deel via andere websites More sharing options...
Aanbevolen berichten
Maak een account aan of meld je aan om een opmerking te plaatsen
Je moet lid zijn om een opmerking achter te kunnen laten
Account aanmaken
Maak een account aan in onze gemeenschap. Het is makkelijk!
Registreer een nieuw accountAanmelden
Ben je al lid? Meld je hier aan.
Nu aanmelden